Even bellen No. 28844 spel of een kleine overwinning te bevechten. De oefenwedstrijden, welke het eerste elftal tot heden gespeeld heeft, geven moed voor het nieuwe seizoen en o.i. beschikken we dit jaar over een ploeg, die, onvoorziene om standigheden voorbehouden, een goede gooi zal doen naar het kampioenschap. W. De Competitie-lndeeling. Ons le elftal is dit jaar ingedeeld in klasse 2B, de z.g. Utrechtsche afdeeling, waartoe behooren: Hercules. Kampong, D.O.S.. Voorwaarts, H.V.C., Hilversum, Donar, Z.V.V., V.V.A. en A.F.C. Dit is voor ons een geheel nieuwe afdee ling en tegen de meesten van bovengenoem de vereenigingen hebben we sinds jaren niet gespeeld voor de competitie. Alleen V.V.A. en Z.V.V. zijn oude bekenden, die we de laatste jaren geregeld ontmoet hebben. Over het algemeen is de opvatting, dat deze afdee ling niet zoo zwaar is dan de z.g. Noord- Hollandsche afdeeling, waarin we verleden jaar uitkwamen. Ik ben er nog niet zoo zeker van, dat dit het geval is. Clubs als Hercules, Hilversum, Voorwaarts om van V.V.A. nog maar te zwijgen zijn hoogst gevaar lijke tegenstanders en zelfs de mindere uit blinkers als bijv. Donar moet men vooral niet te licht schatten; zulks heeft de beker wedstrijd, dien wij dit jaar tegen Donar ver loren, ons wel voldoende bewezen. In elk ge val is het een prettige afdeeling met niet te verre reizen, hetgeen voor onze enthousiaste supporters een aanleiding te meer moge zijn om alle uitwedstrijden het eerste elftal te ver gezellen en er op die wijze het hunne toe bij te dragen ons team op de eerste plaats te brengen. We moeten niet minder dan vier maal naar Utrecht, twee keer naar Hilver sum (een uitstapje voor Peet!), eens naar Amersfoort en eens naar Zaandam. Denke lijk spelen we 13 September onzen eersten competitie-wedstrijd. Er resten ons dus nog 3 weken, die onze spelers zich ten nutte moe ten maken om zoo fit mogelijk den zwaren strijd aan te vangen. Ons 2e elftal is ingedeeld in de Reserve 3e Klasse A en heeft hier als tegenstanders; Z.V.V. II, Z.F.C. Ill, H.R.C. II, Spar taan 3, Ajax 4 en Blauw Wit 4. Hoewel dit het eerste jaar is, dat ons 2e elftal in de reserve 3e klasse uitkomt, is deze afdeeling niet voor de poes met tegenstan ders als de Spartaan III en Blauw Wit IV. Toch rekenen we er op, dat onze reserves er dit seizoen weder in zullen slagen een plaats je in de reserve 2e klasse te veroveren. Het 3e elftal speelt in de Reserve 3e Klasse B, die als volgt is samengesteld: W.F.C. III. West Frisia II, D.W.S. II, Amstel II, O.D.E. II en T.O.G. II. Deze afdeeling lijkt ons zwakker dan die van het 2e elftal en we hopen dit jaar een dusdanig sterk 3e elftal in het veld te bren gen, dat het in deze competitie een behoorlijk figuur zal slaan. De indeeling van de lagere elftallen zal in het volgend nummer worden gepubliceerd. De nieuwe Spelregels. Zooals men weet zijn er in de spelregels, wat het buitenspel staan en het ingooien be treft, ingrijpende veranderingen aangebracht en luiden de regels hiervoor thans als volgt: Buitenspel. Waar men vroeger drie speiers voor zich moest hebben (keeper en 2 spelers) om en alle soorten pijpen of rookartiken worden door mij op zicht gezonden. Ook mijn Sigaren en Sigaretten krijg ik altijd thuis bezorgd. U ook? Zoo niet, probeert U het eens. Aanbevelend, Welbekend van Eggers HENDRIK ERB, Overtoom 152 - .3 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 3