J. van Nek, 2e Penningmeester. E. van Ooy, Algem. Commissaris. De Heer G. N. Scheepens werd tot Eere- Voorzitter benoemd. De Elftal- en Enquête-Commissies werden resp. als volgt samengesteld: Elftal-Commissie: N. A. Scheepens, P. M. Wessel, S. L. Wit en Fr. de Vilder. Enquête-Commissie: Th. Vollbracht, H. Otto, E. Cornelissen, N. Selles en P. Wol- ters. De Secretaris is alle Zaterdagen op Club avond te spreken en verder na afspraak. Verzoeke alle correspondentie te richten: Postbus 791. Op een der gehouden Bestuursvergaderin gen heeft het Bestuur besloten geen voorstel tot contributie-verhooging in te dienen. De clubavonden zullen ook gedurende de zomermaanden eiken Zaterdagavond door gang vinden in het bekende lokaal Former. Wij wekken onze leden op deze avonden ge regeld te bezoeken. Als oefenavonden zijn vastgesteld speci aal Dinsdag en Donderdagavond. Met de leiding dier oefeningen zijn belast de Heeren J. G. M. Bosch en A. Mets. Vooral de spe lers van ons le en 2e elftal worden dringend verzocht deze oefeningen geregeld bij te wo nen, teneinde bij den aanvang van de com petitie zoo „fit" mogelijk te zijn. Op andere avonden kan er eveneens ge oefend worden. Het ligt in de bedoeling van het Bestuur het a.s. seizoen zoo streng mogelijk de hand te houden aan de reglementaire bepalingen betreffende het niet opkomen bij wedstrij den, zonder voorafgaand bericht van ver hindering te hebben ingezonden. Het meer der malen zonder afschrijven wegblijven, zal behalve de reglementaire boeten tot gevolg hebben, dat de betreffende spelers niet meer voor het spelen van wedstrijden in aanmer king zullen komen. Voorts wordt er aan herinnerd, dat het A.F.C.-tenue bestaat uit een zwarte broek en een rood shirt met zwarten band om den hals en over de borst. Het komt den laatsten tijd hoe langer hoe meer in zwang om bij wedstrijden een effen rood shirt te dragen, doch is dit niet het officieele tenue. De spe lers worden daarom dringend verzocht voortaan slechts te willen spelen in het offi cieele tenue, dus met den zwarten band. Ver der worden alle spelers verzocht wat meer zorg aan hun uitrusting te willen besteden. Men wordt verzocht adresveranderingen direct op te geven aan den Secretaris. Het Bestuur heeft vastgesteld, dat art. 19 sub b van ons Huishoudelijk Reglement al dus te lezen is, dat elk bericht van bedanken voor den daar in genoemden datum moet ingekomen zijn. Verder houdt dit artikel geen enkel verband met andere artikelen uit ons Reglement. A.F.C.-elftallen mogen slechts dan onder onzen clubnaam wedstrijden spelen, wanneer voor den wedstrijd van te voren de toestem ming van het Bestuur verkregen is. Begin Augustus zal door den Penning meester een aanvang gemaakt worden met het incasseeren der contributie. Het zal over bodig zijn onze leden op te wekken den Pen ningmeester geen onnoodige lasten te bezor gen en hun contributie tijdig te voldoen. Zij, die liever in 2 termijnen wenschen te betalen, worden verzocht zich daarover eerst met den Penningmeester te verstaan en wel voor 1 Augustus a.s. Ook de leden, die nog contri butie schuldig zijn, worden nogmaals met klem verzocht hun schuld aan te zuiveren. Wederom zullen zij, die op de data, dat de wedstrijden om den AROL-beker gespeeld worden, hun contributie nog niet voldaan hebben, geen toegang tot onze terreinen hebben. Bij den Secretaris kwam, op informatie, een schrijven in van den Secretaris van N.A.C., Breda, waarin de gunstige resul taten worden vermeld van de behandeling in de Kliniek van Dr. Guffens te Brussel van spelers lijdende aan de z.g. voetbalknie. Hierover zijn voor event, belanghebbenden bij den Secretaris nadere inlichtingen te ver krijgen. A.C.C.-Nieuws. Door het bedanken van eenige Bestuurs- en Commissieleden, hebben er in het Bestuur en de Elftal-Commissie van de A.C.C. eenige mutaties plaatsgevonden. Het Bestuur is thans als volgt samengesteld: J. Prent, Voorzitter. K. Hoogeberk, 2e Voorzitter. A. C. Spruyt, Corn. Krusemanstraat 60, Secretaris. E. van Ooy, Penningmeester. H. Mahler, N. A. Scheepens en N. W. Selles, Commissarissen. De Elftal-Commissie bestaat uit de heeren: J. Prent, A. C. Spruyt en N. A. Scheepens. Met nieuwe Zeilen. Zooals aan al onze leden bekend is, heb ben er in de laatst gehouden Algemeene Vergadering in de samenstelling van ons Be stuur ingrijpende veranderingen plaats ge vonden. Diverse nieuwe Bestuurs- en Com missieleden zijn benoemd, waaronder enkele, die zeer verantwoordelijke functies hebben - 2 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 2