geweest. Het is een buitengewoon gezellig dagje met een staart geweest, waarvoor we onze Overveensche gastheeren van harte dankbaar zijn en onze dikbuikige en kaal hoofdige oudjes spitsen zich nu al reeds op de returnmatch, welke a.s. herfst in Amster dam zal worden gespeeld. Ten slotte memoreer ik hier nog den ge- zelligen Cabaret-avond, op 22 April in Bel- levue gehouden, waar het weer zeer druk was en waar onze Reds' Band alsmede een keur van artisten den moed er in hielden. Van Bat en Bal. 12 Februari 1925. Eindelijk is dan King Soccer op de vlucht geslagen en kunnen we ons weer met hart en ziel aan de mooie cricketsport wijden. Op het Eilers-veld is de pitch reeds gelegd en wordt er in de kooi al druk geoefend, terwijl nog deze week ook op het groote veld de pitch in orde wordt gemaakt. J.l. Zondag werd reeds een onderlinge wedstrijd tus- schen het le en 2e elftal gespeeld en al was het 's middags nog wat koud, toch was er al veel animo. Het eerste won dik, vooral dank zij Arno, die eenige formidabele zessen sloeg en A.C.C. een kapitaal aan ballen kostte. Zooals bekend, zullen we dit seizoen met 4 elftallen in de competitie uitkomen. De 3 hoogste elftallen, welke aan de Bonden moeten worden opgegeven, werden door de Elftal-Commissie voorloopig als volgt samen gesteld: le elftal: Oliver, A. C. Spruyt, Arno, N. Sel- les, H. Mahler, K. de Waal, Bor- neman, R. de Waal. 2e elftal: Dijkhuis, J. Prent, N. A. Schee pens, G. N. Scheepens, Mackin- tosch, N. Neseker, A. de Waal, J. Huymer, J. G. M. Bosch. 3e elftal: Harms, Volbracht, Suijver, E. van Ooy, S. L. Wit, E. van Buuren, E. Cornelissen, A. Sabelson. De leden, welke niet voor de vaste elftal len zijn opgegeven, zullen al naar gelang hunner capaciteiten in aanmerking komen voor de diverse elftallen. Het eerste elftal komt uit in de 2e klasse A. van den N.C.B. van welke afdeeling deel uitmaken: Albion, V.V.V. II, V.R.A. II, Haarlem II, Rood en Wit II, C.V.H. en A.C.C. II. Het tweede speelt in de derde klasse, welke gevormd wordt door: R.C.H., V.V.V. Ill, U.V.V., Kampong, Vleermuizen en A.C.C. II. Het derde en vierde spelen beide in de zelfde afdeeling van den A.C.B. Zoover tot heden bekend is zullen aan deze competitie behalve deze beide elftallen nog worden deelgenomen door: V.V.V. IV, Albion II, D.V.C. II, Ajax en V.R.A. III. De oefenavonden zijn reeds aangevangen en we rekenen er op, dat zoodra het wat warmer weer wordt en de zomertijd is in getreden, dat hiervan een druk gebruik wordt gemaakt. De officieele oefenavonden voor het le en 2e elftal zijn vastgesteld op Dinsdag- en Donderdagavond en hebben bij deze oefeningen de spelers van het le en 2e elftal de voorkeur. Nogmaals wordt hier bij den spelers (en vooral den jongeren) op het hart gedrukt bij de oefeningen de noo- dige zuinigheid met het materiaal te be trachten. Onze ijverige Secretaris heeft de toezeg ging gedaan te trachten de scores der di verse elftallen geregeld bij te werken en deze elke maand in „De Schakel" te publiceeren, hetgeen ongetwijfeld door alle leden zeer op prijs zal worden gesteld. A.s. Zondag vangen de competities reeds aan. Ons eerste ontvangt dan op eigen ter rein de Haarlemsche vereeniging C.V.H.het 2e zal in Bussum de Vleermuizen bekampen, terwijl het 4e elftal op het Eilers veld den strijd zal aanbinden tegen een tot op heden nog onbekenden tegenstander. Laten we ho pen, dat al onze elftallen het nieuwe seizoen met een klinkende overwinning zullen in zetten. Ten slotte nog de mededeeling, dat met de Pinksterdagen (31 Mei en 1 Juni) de reeds lang verbeide ontmoeting zal plaats vinden tegen onze cricketvrienden Te Wer- ve, op het schitterende terrein van deze ver eeniging. De animo voor deze ontmoeting is buitengewoon en we twijfelen dan ook niet, of dit zullen weer een paar onvergete lijke cricketdagen worden. Een gezellig en prettig cricketseizoen wordt allen gewenscht door VETERAAN. Voetbaloverzicht. Helaas is het ons tweede elftal in de de gradatie-wedstrijden tegen Alcmaria Vic- trix II niet mogen gelukken zich in de re serve tweede klasse te handhaven en moes ten we in beide wedstrijden onze minderheid erkennen. In Alkmaar verloren we verdiend A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 2