ten jullie toch dik in, veel te dik voor eigen gebruik, zou ik denken. En dat slikken de jongens veel liever dan wonderolie, want dat laatste hebben we al zoo vaak geprobeerd, maar ze willen er toch niet aan. Je opmerking over de Feest-Commissie is volkomen juist. Daar moest de politie naar kijken, vindt-je ook niet? Dat geachte college is drie maanden voor het groote feest al in training gegaan en heeft zich in dien tijd hieraan zoo gewend, dat zelfs nu het feest al weer lang achter den rug is, men de feest commissieleden met geen stok van hun diëet kan afhouden. Ja zoo erg is het zelfs, dat ze af en toe de training nog strenger doorvoe ren, zoodat ik er hard voor vrees, dat bij de viering van ons zevende lustrum de Feest- Commissie totaal overtraind zal blijken te zijn. De strijd tegen de „elementen" is intusschen vrij aardig meegevallen, zooals je in dit num mer lezen kunt. Maar dat is natuurlijk louter mazzel geweest. Je opmerking inzake „A.F.C.-sters" had de volle aandacht van onze commissie ter veredeling van de voetbalspraak. Onze Pen ningmeester voelt veel voor jouw „A.F.C.- innen", maar ik voel meer voor „A.F.C.- ices". Wat denk je daarvan? Die ongekroonde ,,W" ben ik natuurlijk, zoolang er tenminste hier nog geen plebisciet gehouden wordt of jij geen baantje als King voor me weet van een of ander tweedehands Indisch vorstendom. En wat die training be treft, je vindt dat ik het goed gezegd heb. Dat had-je nooit van me gedacht, hè? Nou, ik zelf ook niet en ik ben blij, dat jij de eerste bent, die het me zoo eerlijk durft te zeggen. Je hebt zeker gegrinnikt als een vos, die de passie preekt, niet? Ja Muskiet, zoo gaat het; de oude dag en last van eksteroogen. Je tip inzake Café Moderne vind ik totaal overbodig. Alle rasechte Amsterdammers weten, dat geen rechtgeaard A.F.C.-er ooit bij „De Boer' op den Heiligenweg komt. En jij komt voorloopig toch nog niet terug en tegen dien tijd, zullen we wel weer uit het Bóeren-Paradijs verdreven zijn. Je bezwaar tegen de rubriek „Bed en Bal" snap ik ook niet. Als het nu nog „Bal in Bed" was, zou ik er iets voor kunnen voelen. Mis schien heb je ethische bezwaren, daar heb ben ze bij jullie meer last van. Zoo ja, ontwik kel ze dan op je donkere kamer en stuur mij de film. Ik hoop, dat onze jongelui je raadgevingen ter harte mogen nemen, al zullen ze die mis schien voor een deel niet heelemaal snappen. Je smoest ze, naar ik vrees, wat te bloemrijk en daar kunnen de botterikken niet tegen. Je moet niet vergeten, dat het geen koelies zijn en dat je, als het noodig is, gerust tegen ze kunt vloeken. Nou, Muskiet, schrijf me weer eens spoe dig terug, meldt me of jij en de andere jongelui „De Schakel" wel geregeld krijgen, en vooral drinken jullie daar aan den anderen kant wat meer Vermouth. Maar alleen Gancia, hoor, anders moet ik het jullie be paald afraden. Met beste groeten van alle vrienden en in het bijzonder van „De Boer"-tafel. tat. DE ONGEKROONDE W. De schimmen-wedstrijd. Het doorzien van de oplossingen dezer „Schaduwraadsels" is voor de Feest-Com missie een bron von onuitputtelijk genot ge weest. Alvorens eenige vernuftige oplossin gen aan de vergetelheid te ontrukken, vol gen hier de juiste titels; 1. David en Goliath. 2. Filmverdwazing. 3. Camera Obscura. 4. Het licht dat verdween. 5. Wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten. 6. Als de winter komt. 7. I ain't nobody's darling. Juiste oplossingen werden slechts ingezon den door twee dames, nl. Mevr. Galavazi en Mevr. Cornelissen, aan wie de Commissie het genoegen hoopt te hebben, op een binnen niet al te langen tijd komend intiem avondje, de welverdiende prijzen uit te reiken. Wel zijn de biljetten door de Heeren Galavazi en Cornelissen onderteekend, maar daar wij overtuigd zijn, dat de oplossingen ook aan het vernuft van hun ega's zijn te danken, meenen wij goed te doen dezen de eer te doen ge worden, die hun toekomt. Thans een paar lichtelijk afwijkende in zendingen. Zoo bijv. scheldt een der dames bij no. 3 den armen Feest-Voorzitter uit voor „Thorbecke". Bij een ander wordt hij voor „Heyermans" versleten. No. 5 geeft aan di verse dames gelegenheid zich op verschillen de wijzen te doen kennen. De eene bloost 7 A. F. C -ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 7