werden ontvangen. Het was een buitenge woon aardige avond, of beter gezegd nacht, want eerst bij het krieken van den morgen stond. verlieten de laatste gasten het huis. ,,Pim" zong den heelen avond als een nach tegaal en stelde zelfs Aat, die een origineele vertolking van den proloog van Paljas ten beste gaf, in de schaduw. Ook de keurig uit gevoerde polonaise des cavaliers seuls ver dient vermelding. We hebben ons allen braaf geamuseerd, behalve de eksteroogen van Eef, die in de buurt van Bussum spinnijdig werden. Peet en Caroline, namens allen nog maals onze beste gelukwenschen en onzen hartelijken dank voor je vriendelijke ont vangst. Ten slotte nog iets over de achter ons liggende feesten. De feestleider is in dit nummer zoo vriendelijk geweest me eenige pluimpjes op den hoed te steken. Zeer ge voelig Piet, maar als jij me bepluimt, dan mag ik jou wel een laurierkrans om je reeds grijzende slapen vlechten. Ik, die in de dagen van voorbereiding der feesten in nauw con tact met je stond, weet maar al te goed hoe veel werk ook jij op je bekende vlotte manier verstouwd hebt, niet alleen bij de voorbe reiding en op den grooten avond, maar maar vooral ook tijdens het diner. Wat je toen gedaan hebt Piet, jongen, het was bijna bovenmenschelijk! Zooals juffrouw Deute- kom zei, wat van Gend is met Loos, Vroom met Dreesmann, van Arem Sr. met een pes- tertje, Schaf met A.F.C., dat ben jij met de Feest-Commissie. Daarom Piet, hierbij nog maals hulde voor hetgeen je gedaan hebt. De A.F.C. hoopt je nog lang als feestleider te mogen behouden! Eindelijk nog een woord van dank aan mijn vriend Toon van Seventer, door wiens niet genoeg te waardeeren medewerking het nog mogelijk is geweest de de „Feest- Schakel tijdig te doen verschijnen. Door bijzondere omstandigheden was ik met het indienen van mijn copy wel wat laat, doch dank zij de bijzondere maatregelen door Toon getroffen, mocht hij er in slagen het nummer tijdig te doen afdrukken. Hiervoor nogmaals mijn besten dank. Voetbaloverzicht. Er is in de afgeloopen maand slechts weinig gespeeld, zoodat dit overzicht uit den aard der zaak zeer kort is. Ons eerste elftal speelde slechts één wed strijd, n.l. thuis tegen de hekkensluiters Q.S.C., welke gemakkelijk met 40 werd gewonnen. Met rust was het al 20 en na de hervatting wist Piet Bos nog tweemaal te scoren. Het was een slappe vertooning; de Wormerveerders hebben van voêtbal weinig kaas gegeten en het leek alsof hun onbe nullig spel voor onze jongens een aanleiding was er ook maar lustig op los te knoeien. Het was een allersaaist partijtje voetbal en we waren blij, toen het afgeloopen was. Het tweede heeft nog steeds niet het zoet der overwinning mogen smaken. De uit wedstrijd tegen Watergraafsmeer II werd gelijk gespeeld (44). Tegen R.C.H. II in Haarlem, kwamen slechts 10 spelers op, maar niettegenstaande deze handicap, werd tegen de leiders van deze afdeeling een gelijk spel geforceerd (00). Dit is zeer zeker een mooie uitslag te noemen, die weer moed geeft voor de komende degradatiewedstrijden. J.l. Zondag werd thuis van Ajax III met 21 verloren. Het loopt het tweede dit seizoen niet mee; voortdurend wordt met de ,,odd goal'' verloren, terwijl in vele gevallen min stens één puntje zeker verdiend ware ge weest. Het elftal is heusch zoo slecht niet en als er maar met enthousiasme gespeeld wordt, kunnen we de ons wachtende degra datiewedstrijden met vertrouwen tegemoet- zien. Het derde heeft het ook niet al te druk gehad en speelde slechts één wedstrijd, thuis tegen Z.V.V. II, waarvan met 20 werd verloren. W. Ons 30-jarig feest. Het is niet gemakkelijk hierover een be hoorlijk verslag in elkaar te draaien. Er is zoo'n overvloed van stof, dat ik er bijna een geheele „Schakel" mee zou kunnen vullen, doch waar de beperkte plaatsruimte mij zulks verbiedt, zal ik trachten in een zoo kort mo gelijk bestek verslag uit te brengen over de achter ons liggende feestdagen. Ongetwijfeld zal ik hier en daar wel eens wat vergeten of wat onvolledig zijn, doch ik hoop, dat men mij hiervoor absolutie zal verleenen. Laat ik beginnen te zeggen, dat het in alle opzichten een buitengewoon geslaagd feest is geweest, een fee.st door alle A.F.C.-ers met zooveel animo en broederlijkheid ge vierd, een feest, waarin de goede clubgeest en ware clubliefde zoo zeer naar voren kwam en waar ook zelfs maar het geringste wan- A F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 2