Volgt thans ons aller vriend Wim van Amstel, onze trouwe, opgewekte schatbe waarder uit vroeger jaren. Bij zijn vertrek naar Indië werd hem voor de vele door hem aan de vereeniging bewezen bijzondere dien sten het eere-diploma aangeboden. Nog steeds klopt zijn hart voor onze „Good Old", als bewijs waarvan ik zeker wel mag noemen, dat hij bij zijn laatste bezoek aan Holland zich dadelijk bereid verklaarde zijn naam bij dien der obligatiehouders te doen voegen. Als penningmeester werd hij opgevolgd door Toon van Seventer, Behalve als nauw gezet schatbewaarder en tal van jaren 2e voorzitter, verdient Toon nogmaals oprechten dank voor wat hij deed om A.F.C. naar bui ten meer bekend en populair 'te maken. Hoe versch ligt ons nog in het geheugen die „reuzen reclame voor den wedstrijd A.F.C.- D.V.S.. toen een geheel toepasselijk beschil derde verhuiswagen, voorafgegaan door twee voetballers te paard in de A.F.C.- en D.V.S. kleuren, eenige dagen voor den wedstrijd ge heel Amsterdam doortrok. Het was werkelijk iets geheel nieuws voor Amsterdam, en voor de voetballers in het bijzonder. Uit dienzelfden tijd wil ik thans noemen Piet Vermeulen, bij voorkomende feestelijk heden (en er zijn er in den afgeloopen tijd heel wat geweest) en ook nu weer bij de feesten van ons dertig-jarig bestaan de hoofd leider. Steeds op clubavond nieuwe liedjes brengend, welke insloegen, onbetaalbaar als „hofmeester op onze groote boottochten door Holland, en heden nog bij de groote jaarlijKsche reis op de Zuiderzee, heeft Piet zich onderscheiden als een bijzonder be kwaam tafelceremoniemeester. De reünisten verheugen zich bij voorbaat al op het a.s. „verjaardagsdiner", waarbij hij als vanouds de bel zal hanteeren. J. B. G. Schrage. Onze goede Ben, van 1907 tot 1916 onze 2e secretaris, die door zijn groote ijver en toewijding aller sympathie ver worven had en deswege het eere-diploma zoo dubbel en dwars verdiend heeft, is helaas niet meer. Op dit festijn willen we een oogenblik stil zyn en dezen nobelen A.F.C.-er dankbaar en eerbiedig gedenken. In 1911 zien wij Albert van Gessel be noemd tot penningmeester, welke functie hij, niettegenstaande hij later naar den Helder 4 A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 4