dan ook, hebben hun taak steeds met liefde en toewijding vervuld, maar toch geloof ik, dat bij geen van ons de liefde tot onze ver- eeniging zóó diep in het bloed zit, zóó met het leven zelf saamgeweven is, als bij onzen Schaf. Onder zijne leiding heeft A.F.C. roemrijke dagen gekend. Helaas, die roem is gaan tanen en al is het tegenwoordige niet van dien aard, dat wij behoeven te wanhopen aan een terug keer van die oude groote dagen, toch zal zeer, zeer veel moeite en arbeid vereischt worden, om weder de hoogere sferen te be reiken, waaruit we door allerlei omstandig heden verdreven zijn. Welnu, indien gij A.F.C.-ers, Uwen voor zitter al zijn zorgen en toewijding wilt ver gelden, spant dan allen Uw uiterste krachten in om A.F.C. weder groot te maken; dat zal zijn hoogste belooning zijn. Beste Schaf, wij allen wenschen je van harte geluk met het feest van onze, van jouw vereeniging. Dat zij groeie en bloeie tot in lengte van dagen. En als het voor ons is weg gelegd, dat A.F.C. weder onder de eersten in den lande zal behooren, moge dat doel dan bereikt worden onder voorzitter Gerard Scheepens. H. B. Onze Eereleden. Zoo in den loop van haar dertigjarig be staan heeft onze A.F.C. verscheidene leden in haar midden gekend, die zich op bijzon dere wijze voor hun vereeniging verdienstelijk hebben gemaakt. En zooals het in militaire kringen heef het eeremetaal voor langdurigen, trouwen dienst ontvingen, in den vorm van het hun aangeboden Eerelidmaatschap van de Club. wier wel en wee hun, naar zij toonden, nauw aan het hart lag. Schrijver dezes vanaf de oprichting zit ting hebbend in het Bestuur -heeft het voorrecht gehad met al die mannen te mogen samenwerken om de belangen der A.F.C. voor te staan, en het was hem dan ook een groote eer persoonlijk aan de meesten van hen het eere-diploma der vereeniging te mo gen overhandigen. In de eerste plaats noem ik ons oudste en eerste eerelid Th. ter Veer Thzn., die in de jaren, toen de A.F.C.-kas reeds haar eerste symptomen van later chronische berooidheid vertoonde, met zorg de penningen beheerde. Bij de herdenking van ons tienjarig bestaan viel aan Brass en ondergeteekende de groote eer te beurt tot eerelid te worden benoemd Over mijn oudsten besten vriend en mede werker H. A. Brass hier eenige woorden. Hi) toch heeft inderdaad het zeer moeilijke pio nierswerk in de club verricht; aanvankelijk voorzitter, ruilde hij deze functie voor die van secretaris, in welke kwaliteit hij de A.F.C. onschatbare diensten heeft bewezen. Zijn welversneden pennevruchten hebben er onge twijfeld het hunne toe bijgedragen, dat de naam van de nu dertigjarige van den beginne af in den voetbalwereld een goeden klank had. En thans geen lid meer van het Bestuur zijnde, volgt Brass met veel enthousiasme niet alleen onze wedstrijden, doch nagenoeg ook alle bestuursvergaderingen A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 3