a.f.c: 1 In den uitwedstrijd tegen Alcmaria Victrix wisten we onverwacht maar welverdiend een puntje in de wacht te sleepen. Over dezen wedstrijd vindt men in dit nummer een uit voerig verslag. De match tegen Bloemendaal werd in een orkaan gespeeld. Ondanks de overdadige regens van de laatste dagen, bleek ons veld, als gewoonlijk, in uitstekende conditie te \er- keeren. We speelden eerst met den storm in den rug, doch ondanks deze hulp slaagden we er, door het te peuterige spel van onze voorhoede niet in het Bloemendaal-net te vinden. De withemden waren vrij ongevaar lijk en kregen slechts 1 a 2 serieuse kansen, doch wisten hiervan niet te profiteeren. Rust kwam dus met blanken stand. Na de rust spelen we met den wind tegen aanmerkelijk beter. Onze voorhoede combineert goed en maakt het de Bloemendaalsche achterhoede dikwijls zeer lastig. Toch is Bloemendaal, gesteund door den wind, iets in de meerder heid en ook onze achterhoede krijgt het zwaar te verantwoorden, doch weet dank zij slecht schieten onzer tegenstanders en een dosis geluk, onheilen te voorkomen. Ca. 10 minuten voor het einde weet Ascherman uit een mooien voorzet van Tacke te scoren. De Bloemendalers zetten er nu alles op en waar Hütter door een kopbal geheel versuft is, ontstaan er tal van hachelijke momenten voor ons doel. Het geluk is ditmaal echter met ons en onder groote spanning komt het einde met een 10 overwinning, wat misschien iets meer is, dan ons toekwam. Zondag j.l. speelden we thuis tegen Z.V.V. gelijk 22. Een slechte wedstrijd, dien we zeer zeker hadden moeten winnen. We heb ben invallers voor Piet Bos en Jaap van Nek, voor wie Hartog en Seeman meespelen. We zijn aanvankelijk sterk in de meerderheid. doch de uitstekend spelende Z.V.V.-keeper laat zich niet verschalken. We hebben ver schillende malen pech met schoten tegen de lat en de paal, maar tot scorep kunnen onze jongens het maar niet brengen. Integendeel Z.V.V. neemt onverwacht en onverdiend de leiding, als bij een corner Ruys het leer half aanraakt en de bal hierdoor in den hoek van ons doel belandt. Zoo komt rust met 10 achterstand, terwijl we zeker 2 goals voor hadden moeten staan. Na de hervatting pak ken we wat beter aan en spoedig weet Pietje Wolters na een schitterenden ren gelijk te maken, spoedig daarop gevolgd door een tweede goal van denzelfden speler. We zijn voortdurend in de meerderheid en verwach ten elk oogenblik een derde doelpunt. De Z.V.V.-keeper weet echter van geen wijken en wanneer hij eindelijk eens gepasseerd wordt, weet een der Zaandamsche backs den bal nog uit het verlaten doel te koppen. Kort voor het einde weet Z.V.V. door een on- noozel misverstand tusschen Huyer en Alandt gelijk te maken. De invallers Seemann en Hartog voldeden goed. Het tweede elftal is helaas ten doode op geschreven. Drie wedstrijden gespeeld en wederom drie verloren, en wel thuis tegen W.F.C. II met 20, uit tegen Storm vogels II met 32 en uit tegen Ajax III met 52. Voorwaar een poover resultaat. Het tweede staat nu muurvast op de laatste plaats en zal zich danig moeten prepareeren voor de komende degradatie-wedstrijden. Het derde doet het beter. Na eerst thuis S.D.W. II met 31 te hebben geslagen, wist het j.l. Zondag op eigen terrein zoowaar No. 1 van de ranglijst, Alcmaria Victrix II met een 21 nederlaag naar de kaasstad terug te sturen. Bravo jongens voor deze reuzenprestatie! Het spel van dit elftal is wel Smo kkinghemden, Boorden, Dassen, Sokken, enz. bij: N.V REGULIERSBREESTRAAT 24 KIEST ers RUDGE WHITWORTH t I Ar J koopt allen voor het ers a.s. feest Uw RIJWIELEN EN MOTORRIJWIELEN H. C. VAN DEN BERG v/h A. Berveling HOBBEMASTRAAT 8 TELEFOON 20295 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 15