deren. Wij hebben hem in die periode kun nen waardeeren als iemand met hart voor de zaak, die buitengewoon hard heeft gewerkt die vele successen heeft geboekt, niet alleen in interne aangelegenheden der A.E.C., doch ook op menige vergadering (wij denken hier bij speciaal aan die der Corinthians) met zijn kalme, weloverlegde betoogtrant, onze ver- eeniging op uitmuntende wijze heeft verte genwoordigd. Dat zijn beweegredenen, om voor zijn functie te bedanken, ernstig zijn. Daarvoor staat het vele, dat hij voor onze club deed, ten eenenmale borg. de A.F.C. een tweetal bekers te schenken, waarvan de grootste thans den naam van A. R. O. van Lierop in den sportwereld doet voortleven, door de aan dezen beker verbon den AROL-beker-wedstrijden, welke, gezien het groote succes van het achter ons liggend tournooi. zonder overdrijving de vergelijking met de Rotterdamsche Zilveren Bal-wedstrij den mogen doorstaan. Een schitterend resul taat en tevens een financieel succes voor de A.F.C. in deze benarde tijden, een resultaat, dat zelfs de uitlover van zijn sympathieke schenking niet had kunnen droomen. Last not least onze Penningmeester G. Bosch. Op vergaderingen nimmer een man van het woord; doch steeds een man van het hart en van de daad. Toen ons, ca. 2 jaar geleden, ons aller vriend A. R. O. van Lierop ontviel -de steunpilaar van ons jongere zusje de A.C.C. en een enthousiast aanhan ger onzer A.F.C. was het verscheiden van dezen vriend voor Gerard Bosch aanleiding Wij spraken van benarde tijden en willen clen toon van ons feestnummer geen schade aandoen, door thans klachten te berde te brengen. Een ernstig woord echter aan een aantal leden, dat de zware taak van onzen penningmeester nog moeilijker maakt dan deze reeds is, is hier echter zeker op zijn plaats. In den aanvang van dit stukske ver meldden wij, dat wij als le klasser troonden 12 A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Ons huidig bestuur (kunstlichtopname). Zittend: v. 1. n. r. t. H. Galavazi (Secr.), G. N. Scheepens (Voorz.), J. C, A. van Ooy (2e Voorz). Staande: v. 1. n. r. K. de Waal (Comm. van Mat.), E. van Ooy en J. Huyer (Comm.). Onze Penningmeester J. G. M. Bosch was door familieomstandigheden helaas verhinderd bij deze opname tegenwoordig te zijn.

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 12