Café „MODERNE" Leidscheplein 19-21 Amsterdam G. J. DE BOER een eigenaar van een „Hoofd-van-Jut"- installatie op bedoelde collectie reeds een zeer aannemelijk bod gedaan moet hebben de apachen-epidemie nog steeds slachtof fers maakt, zoodat voor menig vrijgezellen- leven het ergste gevreesd wordt bij het biljard-concours in klasse D een hoogte-record is gebroken, n.l. dat van het aantal beurten in één partij onze le Secretaris op den feestavond van de Red's Band „vet" is thuisgekomen, niet tegenstaande het verwonderlijk feit, dat hij broodnuchter was er nog steeds geen afdoend serum is uit gevonden om de heerschende Mah-Jongh en Banzai koorts te bestrijden het ongeslagen record van „Senior" einde lijk gebroken is, zoodat men hem hiermede niet meer „pesten" kan een zekere scheidsrechter niet moet denken, omdat hij op het veld de fluit bespeelt en bij sommige vergaderingsconcerten de eerste viool, dat hij daarom ook een goed dirigent is; en dat het maar goed was, dat tijdens het door hem geleide concert de meeste menschen boven aan het souper zaten Sijmen zijn stembanden ter reparatie heeft opgezonden naar Michelin, zoodat we op het eerstvolgend souper weer van zijn bekende songs zullen kunnen genieten atmospherische storingen het draadloos seinen belemmeren, waardoor de „loud speaker" vele berichten verward of verkeerd overbrengt op de verkooping van den TASCO-inven- taris de bekende drummers Hein en Arie zich meester hebben kunnen maken van het be roemde slagwerk maar dat deze beide eminente spelers door den administrateur van de Red's Band ge weigerd zijn, omdat ze 's avonds wel eens van slag af zijn. Attentie, S. V. P.! Onder verwijzing naar het artikel van de Feest-Commissie in dit nummer, worden alle A. F. C.-ers bij deze nogmaals opgewekt bij hun vrienden en kennissen propaganda te maken voor het groote A. F. C.-Feest op Zaterdag 17 Januari a.s. in alle zalen van het Feestgebouw „Bellevue", welk feest, der A. F. C.-traditie getrouw, een buitengewoon succes belooft te worden. Introducties a raison van 1.20 per per soon, incl. stedelijke belasting, zijn vanaf Za terdag 27 December verkrijgbaar bij den Se cretaris van de Feest-Commissie, den heer S. L. Wit, le Helmersstraat 48. Ook zullen deze introductiekaarten eiken Zaterdag avond op Clubavond in Huize „Former" te verkrijgen zijn. Zooals bekend, worden alle kaarten op naam gesteld. De Feest-Commissie vertrouwt er op, dat elk A. F. C.-er, zoowel door zijn persoonlijk verschijnen als door het medebrengen van een groote, doch uitgelezen schare intro- ducé's, tbt het slagen van dezen bijzonderen Feestavond zal medewerken. Onze lagere elftallen. Hoewel het vierde verzwakt uitkwam tegen Hortus 2 door het verhuizen van Knopper naar hoogere regionen en het on sportieve wegblijven van Brusse, heeft het toch op het kantje af de 2 kostbare puntjes weten te veroveren. Het was een enthou siast gespeelde wedstrijd, waarin ons doel menigmaal in gevaar verkeerde Jan Veen, geïnspireerd door „the Black Mascot", ver dedigde zijn heiligdom echter uitstekend. De nieuwe maand zette niet zoo mooi in als verwacht werd, daar thuis tegen Ahrends 2 werd verloren. In plaats van Veen, die A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 6