Café „MODERNE Leidscheplein 19-21 Amsterdam I G. J. DE BOER I e. park een 31 overwinning uit het vuur te slepen, wat gezien het feit, dat Oosterpark nog ongeslagen was, geen slechte prestatie was. Door hard werken en technisch beter spel was de zege op de Meco-kleurigen ten volle verdiend. De volgende spelers kwamen hiervoor uit: Veen, de Langen, Postma, Rohling, Weggeman, de Smit, Schooneboom, Brusse, Cardozo, Knopper, Ouwersloot. Zonder Knopper, waarvoor Meyer speelde, zou den daarop volgenden Zondag de kamp tegen O.B.K. begonnen worden. Door weg blijven van Fr. de Vilder, werd Brusse op het laatste moment echter weggesleept naar het tweede, voor wien Simeon inviel. Hoewel het spel niet zoo sloot als de vorige week, werd toch zeer verdiend gewonnen. Mocht het vierde elftal dan ook voor de rest van het seizoen ongewijzigd blijven, zoo zal het zeker niet nalaten een ernstige gooi te doen naar het afdeelingskampioensschap, hetgeen j.l. Zon dag weder bevestigd werd door een 61 overwinning op Sloterdijk. Met het vijfde is het een beetje anders ge steld. Dit begon zoo mooi met S.L.T. II en Ahrends III te verslaan, speelde tegen Blauw Wit VII gelijk, maar verloor toen van D.S.O. II, terwijl ook tegen J.O.S. II weer een veer werd gelaten. Wil dit elftal een woordje mee spreken om den eeretitel te behalen, dan zul len de spelers terdege de tanden op elkaar moeten zetten. De talenten zijn ongetwijfeld aanwezig, alleen wat meer enthousiasme zou niet ongepast zijn. Het zesde elftal heeft ook al kampioenspre tenties. Van de vijf gespeelde wedstrijden werden drie gewonnen, een gelijk gespeeld en een verloren. J.O.S. III werd met 61 inge maakt, Overtoom II met 30, terwijl op de Woudvogeltjes een magere 21 overwinning behaald werd. Tegen D.S.O. III werd gelijk gespeeld, terwijl j.l. Zondag tegen Pluvius de eerste nederlaag werd geleden, welke hoofdzakelijk moet worden geweten aan de onvoldoende leiding van den scheidsrechter. Onze juniores konden er niet in slagen hun zwaarste tegenstanders te overmeesteren en moesten dan ook tegen Ajax en Blauw Wit met 42 resp. 60 het onderspit delven. D.W.V. was een zacht kostje en werd met 120 naar huis gestuurd, terwijl j.l. Zondag tegen Zeeburgia gelijk werd gespeeld (44). In deze afdeeling wordt vaak zeer leuk ge speeld. Het is echter te betreuren, dat de stemming onzer spelers meestal recht even redig is aan succes of tegenspoed. Het zou daarom zeer te waardeeren zijn, indien de captain ook onder ongunstige omstandig heden trachtte de goede geest in het elftal te bewaren. Onze adspiranten moesten het met 90 af leggen tegen de Ajax-jeugd en met 120 tegen D.E.O., wat niet te verwonderen is, gezien het feit, dat de tegenstanders stuk voor stuk minstens 50 zwaarder zijn. Onze jongens moeten zich hierdoor dan ook niet laten ontmoedigen, maar trachten in iederen wedstrijd hun capaciteiten zooveel mogelijk te vermeerderen. Vooral moeten ze er voor zorgen flink te groeien. Dus allemaal aan de H. O. Over het algemeen heeft de A.F.C. dus niet te klagen over haar lagere elftallen en is zulks in elk geval een kleine troost voor den tegenslag van de elftallen in den N.V.B. DE SUB. J 5 A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 8