Wild en Gevogelte Firma J. NAHUIS - GROENLO N.V. WILDHANDEL oudjes wilden nu eens laten zien, dat ze ook op het gebied van „moderne" muziek voor de jongeren niet behoefden onder te doen en het resultaat was waarlijk verbazing wekkend. In verband met het groote succes en dank zij de accurate aderlating door onzen geraf- fineerden Penningmeester der Feestcommis sie op de talrijke bezoekers toegepast, heb ben thans de plannen voor een waardige herdenking van ons 29-jarig bestaan een vasteren vorm aangenomen. Ik mag niet ver raden welke verrassingen onze lieftallige ledinnen en aanhankelijk leden wacht, doch voorloopig kan ik reeds mededeelen, dat Za terdag 2 Februari a.s., in de 3 bovenzalen van Café „Parkzicht" een groot soirée zal worden gehouden tot 4 uur 's morgens, het geen ongetwijfeld voor onze talrijke dans- katers (mitsgaders hunne danskatjes) een groote attractie zal zijn. Waar de Feest commissie er prijs op stel dat het feest een zoo intiem mogelijk karakter zal dragen, zul len introducties slechts bij hooge uitzonde ring worden verstrekt. Eventueele verzoeken tot introductie zijn te richten aan den Secre taris der Feest-Commissie. Heeren, die dien avond wellicht sloopersarbeid moeten ver richten op het Rembrandtsplein, worden er nu reeds voor gewaarschuwd, dat na 11 uur niemand meer in de zaal zal worden toege laten. Nadere bijzonderheden zullen worden gepubliceerd in het volgend nummer van „de Schakel". Heeren, die hun penninkske nog niet hebben geofferd, behoeven zich hiervoor nog niet te schamen. Wij zenden geen aanma ningen rond als de Belasting, doch onze Pen ningmeester, de heer G. H. van Arem, Valeriusstraat 99, heeft te allen tijde een open hand voor verdere bijdragen. Namens de Feest-Commissie, le Helmerstr. 48. S. L. WIT, Secretaris. Bridge-Concours. Zooals ik al voorspeld had, hebben J. van Ooy en Broeksmit het tegen E. Levenbach en Bosch niet kunnen bolwerken en is laatst genoemd koppel als overwinnaar uit het strijdperk getreden. Op den Bijzonderen Clubavond werden de prijzen met een toe passelijk speechje uitgereikt, waarbij nog maals gememoreerd werd hoe alle andere beroemde A.F.C.-koppels door deze outsi ders „op sicher" zijn genomen. Gezien het buitengewone succes van het laatste concours, heeft de Commissie tot Veredeling van het A.F.C.-Vermaak beslo ten een nieuwen bridgewedstrijd te moeten uitschrijven, die Zaterdag 5 Januari a.s. in Café „Parkzicht" zal aanvangen. Ook dit maal zal in vaste koppels worden gespeeld, waarvan de samenstelling door loting zal plaats vinden. Echter zal nu niet volgens het bekersysteem worden gespeeld, doch vol gens competitie-systeem, waarbij elk koppel alle andere koppels zal ontmoeten. Het inleg- geld bedraagt voor elke partij 50 ets. per persoon, ter bestrijding der kosten. Het tarief kan door de spelers zelf Worden vast gesteld. H.H. Deelnemers gelieven zich zoo spoedig mogelijk aan ondergeteekende op te geven (event, telefonisch onder No. 30086), opdat de indeeling der koppels zon der uitstel kan geschieden. Verder bestaat het plan bij voldoende deelneming binnenkort eveneens een A.F.C.- billard-concours met handicap te houden. H.H. Gegadigden worden verzocht zich Zaterdag 5 Januari a.s. bij ondergeteekende aan te melden of hem schriftelijk of telefo nisch te willen berichten. Het programma zal dan nader worden vastgesteld. Namens de Commissie voornoemd, S. L. WIT, le Helmerstr. 48. v/h. A. A. REEDERS 1™ WILLEMSPARKWEG 3 Telefoon Nrs. 20685 - 20723 STOOMHOUTZAGERIJ - HOUTHANDEL, LOONZAGERIJ TELEFOON No. 10 levert alle soorten INLANDSCH BESTEK- HOUT als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsliggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. 7 A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 7