Ijzerwaren en Gereedschappen Echte Hotspurschoenen a f 14. - Sterke Shillcockschoenen,,7.75 J. L. H. SMITS Co. G. J. EILERS Co. Warmoesstraat 42, Amsterdam. J- OP ELK GEBIED. WESTEINDE 23, AMSTERDAM minus de 10% A.F.C.-reductie. kan zijn! Moge het ook vriend Kamp gege ven zijn, dat hij met opgeruimdheid weer bij de zijnen het feest viere en, weldra geheel hersteld, zich weer één der onzen gevoele! Maar spelers, laat ook op dat Kerstfeest in u varen een geest van willen, die tot kunnen voert! Laat alles na, wat een goeden uitslag kan schaden! Neemt het kloeke besluit, dat het Kerst feest het nieuwe groote leven van de A.F.C. zal inluiden! TREBIA. B. M. T.-A. F. C (1-2). Toen we Zondagmorgen met 10 spelers en 4 supporters naar het Haagje vertrokken, waren de verwachtingen begrijpelijkerwijze niet bijzonder hoog gestemd. Er gingen echter geruchten, dat Kreugel met de auto zou nakomen, doch toen we na een tocht van meer dan een uur eindelijk het B.M.T.-terrein bereikten, bleek ook deze hoop ijdel, zoodat faute de mieux Wit werd aangewezen de plaats van rechtsback in te nemen. Hoewel we op een nederlaag rekenden, besloten we onze huid zoo duur mogelijk te verkoopen. We stelden ons alsvolgt op: V ersluys Wit, Van Nek, Huijer, Ascherman, Holtzappel, Noordendorp, Conijn, Verhoeven, Bolten, Hartog, Het B.M.T.-terrein, zeer karakteristiek aan den duinrand gelegen (het aantal toeschou wers op de duinen was aanmerkelijk grooter dan op het veld zelf) verkeert ondanks sneeuw en regen in uitstekenden staat. We spelen eerst met den lichten wind in den rug, doch de zon tegen, welke zeer hinderlijk was. Het begin is nogal onzeker en Pim moet al spoedig handelend optreden. Vooral de snelle Haagsche rechtsbuiten is zeer gevaar lijk. Spoedig komt onze achterhoede er beter in en zet de voorhoede aan het werk. Er wordt door de onzen hard gewerkt en vooral onze rechterwing onderscheidt zich. We zijn hu overwegend sterker en verwachten elk oogenblik een goal. De massieve back der Hagenaars, een mannetje van minstens 200 pond, is echter de groote hinderpaal. Hij is zeer trapvast en bijgestaan door een goede dosis geluk, weet B.M.T. doelpunten te voor komen. Dan een uitval van den Haagschen rechtsbuiten, die duidelijk buitenspel stond. Pim weet te redden ten koste van een corner, die na eenig geharrewar in ons doel belandt, zoodat we met 10 achter staan. Een abso luut onverdiende achterstand. Het is alsof deze tegenvaller de onzen prikkelt. Ze wer ken als paarden. B.M.T. wordt geheel terug gedrongen. De vurig verlangde gelijkmaker wil echter maar niet komen, tot eindelijk Har tog van de buitenplaats een keihard schot inzendt, dat de B.M.T.-keeper verkeerd be handelt, zoodat het leer over de lijn rolt. Wel speelt B.M.T. door, maar de scheidsrechter heeft het gelukkig gezien en geeft middenuit. Nog een paar aanvallen van B.M.T. en dan is het rusten. Begrijpelijkerwijze is de stem ming bij onze jongens uitstekend. We willen niet verliezen en door dezen heiligen wil is het ons dan ook gelukt dezen wedstrijd uit het vuur te slepen. Direct na de hervatting zitten onze jongens er als duivels op. B.M.T. heeft totaal niets in te brengen. Pim krijgt het eerste halfuur na rust zoo goed als niets te doen. Onze halfbacks zijn eenvoudig niet te passeeren, terwijl daarachter Jaap van Nek in zijn ouden vorm speelt en gewoonweg on genaakbaar is. De voorhoede, voortdurend door de halfs opgezweept, zit zonder ophou den voor het Haagsche doel. De Haagsche achterhoede verdedigt zich echter met hand en tand en weet, mede door het slechte schie ten onzer voorhoede, verdere doelpunten te IMPORTEURS DER A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 4