A.F.C.' De Juniores B hebben nog te weinig ge speeld om reeds een oordeel te kunnen vel len, terwijl de adspiranten A nog niet veel geluk hebben gehad, doch ongetwijfeld ster ker zijn dan verleden jaar. We gelooven dan ook, dat nu de reeks van successen een aan vang gaat nemen. Het adspirantenelftal B zit nog niet zoo in elkaar, als we dat wel zouden wenschen, maar dit zal ook wel in orde komen. Resumeerende komen wij tot de slotsom, dat over het algemeen de verrichtingen niet zóó zijn als het vorig jaar had doen ver onderstellen. Waaraan dit toe te schrijven? Ten eerste aan het niet inzenden der iden titeitskaarten. Begrijpt men dan niet, dat het niet mogelijk is iemand te laten mee spelen, die geen kaart heeft? We vertrou wen echter, dat nu men zoo'n beetje heeft kunnen nagaan hoe op het oogenblik onze elftallen zich in hun afdeelingen trachten te handhaven, er geen rechtgeaard A.F.C.- speler zal zijn, die niet mee wil helpen om een steentje bij te dragen tot het succes van onze reserves. Ten tweede moet het ons helaas van het hart, dat er niet meer met zooveel enthou siasme gespeeld wordt, als we dat gewend zijn. Maar ook dit zal wel beter gaan. Ten slotte nog iets. Het is in den laatsten tijd voorgekomen, dat wanneer er 's Woens dagsmiddags wordt geoefend, de jongelui deze oefenweliust botvieren op het midden veld. Dit is toch wel een beetje bij de van dalen af. Mocht zich zoo iets nog eens her halen, dan zal het Bestuur onverbiddelijk ingrijpen en zich genoodzaakt zien 's Woensdags het terrein te sluiten, want het is niet mogelijk eiken Woensdag er een politie-agent bij te zetten. We vertrouwen dan ook, dat de betrok ken spelers deze waarschuwing wel ter harte zullen nemen, daar ze anders niet alleen zich zelf, doch ook vele andere spelers hierdoor zouden dupeeren. CHARLEY. Bij Eggers. (Wijze: Yes, we have no bananas). Op den hoek der Weimarlaan Staat een klein café. Ziet men 'n lid naar binnen gaan, Denk dan, hij drinkt thee. Alcohol schenkt men daar niet, Dat 's slecht voor het spel, Dat bewijzen, zooals U ziet, De resultaten wel. Dus zeggen ze: Ja, we hebben geen dorst meer, We hebben geen dorst meer vandaag. 't Is Catz en 't is witvisch, 't Is bier, dat wat flauw is, 't Is Voorburg en Angustora. 't Is zoo een lekker grocje, Welk lid lust nu geen slokje, Maar ja, ze hebben geen dorst meer, Ze hebben geen dorst meer vandaag. Ze spelen daar 'n partijtje skat Bij een pijp tabak, Drinken dan een kop chocolaad Zoo heel op hun gemak. Is 't vergaderen boven uit, Praat men nog wat na, Drinkt daarbij een glaasje spuit Of wel Victoria. Dan zeggen ze: Refrein als voren. ers RUDGE WHITWORTH mé BerlinS42 Hierdoor bericht ik U het Hoofd-Agentuur op mij genomen te hebben der alom gerenommeerde RIJWIELEN EN MOTORRIJWIELEN H. C. VAN DEN BERG v/h A. Berveling HOBBEMASTRAAT 8 TELEFOON 20295 A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 5