Mr. M. W. F.Treub, NEDERLAND EN DE OOST, UNIVERSITEITS-BOEKHINDEL - GRIMBURGWALII eens, in het nauw gedreven, den bal te zacht aangeeft, is een Gooier ons te vlug af en doelpunt met een goed schot. Aanvoerder v. d. Heide doorziet de zwakke plek en wis selt met Hermans van plaats. Dit blijkt een groote versterking voor de achterhoede. Weer gaat onze voorhoede er keurig com bineerend vandoor, weer sjouwt Greve er doorheen en weer faalt zijn schot. Steeds komen onze jongens weer terug, doch hoe ze ook spelen, niets lukt. De goed spelende Gooi-keeper is onverbiddelijk en onze voor hoede zeer ongelukkig. Een 41-voorsprong ware op dat moment zeker niet geflatteerd geweest. Even later een snelle Gooi-uitval, de centervoor lost een hard schot en het is 20. Het begint te regenen. Het terrein wordt glad en de balcontrole bijna onmo gelijk. Toch blijven we iets sterker, maar tot doelpunten kunnen we het helaas niet brengen. Direct na de rust zijn we weer sterker en oefenen een flinken druk op het Gooi- doel uit, doch er wil maar geen tegenpuntje komen. Inmiddels is het gaan stortregenen en de vertooning begint wel iets op een wa terballet te lijken. De Gooiers schijnen beter tegen het gladde veld te kunnen en onze goal komt nu voortdurend in gevaar. Ruys weert zich echter dapper en geeft steeds niet thuis. Waar de regen steeds heviger wordt en verder spelen bijna ondoenlijk was, staakt de scheidsrechter, als er nog circa 20 minuten te spelen zijn, den wed strijd. Het was een prettig gespeelde match, ter wijl de verhouding onderling zoowel als van de tegenpartij uitstekend was. Greve ver telde mij na den wedstrijd, dat hij per abuis zijn rechterschoen aan zijn linkervoet had gedaan en omgekeerd, zoodat het mij direct duidelijk werd, waardoor zijn schoten niet op doel kwamen. Vermelding verdient, dat Peet Scheepens, in Hilversum woonachtig, ons van den trein haalde en met Sijmen Wit als grensrechter, een nat pak trotseerde om A.F.C. te zien spelen. JACQUES. Onze lagere elftallen. De eerste helft van het seizoen is voor onze talrijke reserves niet al te hoopvol ver streken, daar er thans geen enkel elftal is, dat niet een of meer nederlagen heeft ge leden. Momenteel hebben alleen het vijfde en de Juniores nog kans op het kampioenschap, welke laatsten dit wel eerder zullen beha len dan het vijfde, dat na een zeldzaam begin van 180 op Swift zoo langzamer hand achterop begint te raken en Zondag j.l. de meerderheid van Tavenu met 50 moest erkennen. Een troost blijft het slechts, dat het deze mede-kampioenspretendent nog op eigen terrein mag bekampen. Het vierde is iets beter begonnen dan ver leden jaar, maar als het nog eenige hoop had om bovenaan te komen, zal deze door de 121 nederlaag van Zondag wel ge smoord zijn. Het zesde wacht nog op zijn eerste over winning; kom luitjes, de tanden op elkaar en zorg eens voor een paar puntjes. De Juniores A hebben zich na een slecht begin door een paar groote overwinningen goed gerehabiliteerd en al is het elftal niet meer zoo goed als het vorig jaar, toch ge- looven we, dat het nog het sterkste is van zijn afdeeling. BESTELT OMGAAND: Het Boek van het Seizoen; meer dan 100 fraaie illustraties. REISINDRUKKEN Prijs geb. f 7.50, ingen. f6.— 4 A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 4