r- ook als back een massief spelletje, doch hij wordt in de voorhoede erg gemist. Toch we ten we voor de rust nog eens te scoren, zoo dat we een voorsprong hebben van 20. Na de rust heeft Concordia den wind mee en zit al dadelijk op ons doel. Pim krijgt nu gevaarlijk werk te verrichten en reeds vrij spoedig weet Concordia een tegenpunt te maken. Onze voorhoede rammelt geweldig en is slechts zelden gevaarlijk. Thomee geeft enkele malen keiharde schoten, doch Pim is op zijn post. Als echter de scheidsrechter Concordia wegens een overtreding van Holtzappel een penalty toekent (welke straf mij voor bedoelde overtreding veel te zwaar leek) geeft Thomee met een kanjer Pim geen schijn van een kans (2—2). Elk oogenblik verwachten we nu Concordia de leiding te zien nemen, daar ook Pim geblesseerd is en zich moeilijk kan bewegen. Als kort voor tijd ook Bolten door het te forsche spel van Concordia het veld verlaten moet, ziet het er hachelijk voor ons uit. Onze achterhoede weet evenwel stand te houden en zoo komt net einde met een duur, ja te duur gekocht gelijk spel. Zondag 5 November in Schoten was het gemis van Kamp weder zeer merkbaar. Wel verving P. Bos hem meer dan voldoende, doch de voorhoede was weer onmachtig een goal te maken. Twee fouten van Pim kostten ons 2 goals en waar w'j niet vermoogden tegen te scoren, verloren we met 20, hoe wel we in het veld geenszins zwakker wa ren en over het algemeen zelfs beter spel vertoonden dan Schoten. Zondag 12 November verloren we thuis 3 2 van A.D.O. We speelden met een geheel gewijzigde opstelling, n.l. Aland in de goal, Pim Versluijs centerhalf en As- scherman in de voorhoede. De nieuwe com binatie bleek echter geen verbetering te z'jn en weer raakten we de 2 puntjes kwijt. Waar B.M.T. won en Bloemendaal en Neptunus gelijk speelden, komen we nu weer in de gevaarlijke zone. Het wordt dus hoog tijd, dat we weer wat puntjes veroveren. Er wacht ons nog een zwaar programma, doch als er met enthousiasme en animo gespeeld wordt, kunnen we zeker nog menig puntje binnenhalen. Met het tweede elftal, dat zoo goed begon, is het ook al misère. Wel werd van het zwakke O.D.E. II gewonnen, doch in Haar lem werd van R.C.H. II met 3—1 verloren, terwijl j.l. Zondag het tweede door W.F.C. II met niet minder dan 7—1 geklopt werd. Kom, jongens, dat gaat zoo niet. Waar is, dat Zondag een zeer verzwakt elftal in het veld kwam en dat bovendien invaller-keeper Ruys een gekneusde hand had, waardoor hij zich niet geheel kon geven. Echter alle kans is nog niet verkeken, maar er zal hard, zeer hard gewerkt moeten worden om de ver loren puntjes weer in te halen, vooral waar ook het doelgemiddelde verre van fraai is. Het derde elftal speelde eerst tegen het vjooi II in Hilversum, waar bij een achter stand van 20 de match wegens regen ge staakt werd. Een meevallertje dus. Tegen het sterke U.V.V. II werd op eigen terrein met een danig verzwakt elftal met niet min- dan 60 verloren. Zondag j.l. mocht echter het 3e eindelijk voor het eerst het zoet der overwinning smaken, door A.W. II te Bussum geheel onverwacht met 21 te kloppen. En dit nog wel ondanks verschei dene invallers. Deze speelden echter alsof ze een promotiekans voor het eerste hadden en wisten, na zelfs met 1—0 te hebben ach ter gestaan, op te ha'en en zoowaar het win- nende goaUje te fokken. Het was een zeer genoegelijke, fair gespeelde wedstrijd, die naar ik hoop, den luitjes van het derde weer wat moed in zal blazen. Nu er een schaap over de brug is, zullen er ongetwij feld wel meerdere volgen. Zooals men ziet is het resultaat van de afgeloopen maand niet al te bemoedigend. Een der oorzaken zijn de vele ongevallen, die diverse spelers opliepen en die, hoewel de meesten niet ernstig zijn, toch de oor zaak zijn, dat geregeld met invallers moet worden gespeeld. Laten we hopen, dat alle geb'esseerden weer gauw uit de lappen mand komen. Ons doel. Wanneer wij 's Zondags 't veld op stappen Om even nog een bal te trappen Vóór dat het spel begint, Dan gaat er bij 't naar buiten treden Een bange rilling door elks leden: „Als A.F.C. maar wint!" 2 A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 2