REUNI van J. H. EGGERS CAFÉ^ROYAL, koninginneweg 212 Identiteitskaarten. TegeHjk met deze „Schakel" zullen de identiteitskaarten aan de daarvoor in aan merking komende leden worden rondge stuurd. Beleefd doch dringend worden H.H. leden verzocht de kaarten ten spoedigste in orde te brengen en aan den Secretaris in te zenden. 14 October beginnen voor ons de A.V.B.- competities en nu de captains, op voor schrift van den A.V.B., zelf de kaarten der tegenpartij moeten controleeren, zal het niet mogelijk zijn zonder deze te spelen. Het Bestuur doet een dringend beroep op de spelers, om in deze hun volle mede werking te verleenen, daar de Elftal-Com missie anders in de grootste moeilijkheden komt. Van den Penningmeester. Begin October zal bij de leden over de contributie (die voor gewone leden dit sei- zoan 20.bedraagt) worden gedispo neerd. Ten einde onnoodige kosten te vermijden, wordt men beleefd verzocht de kwitantie bij eerste aanbieding te voldoen. Is men zelf niet thuis, dan gelieve men de verschuldigde gelden achter te laten. Om de leden zooveel mogelijk tegemoet te komen, kan de contri butie desgewenscht in t\Vee termijnen wor den betaald. Wie van deze concessie ge bruik wenscht te maken, gelieve mij dit omgaand te berichten, daar anders over het volle bedrag zal worden beschikt. Volgens besluit der Algemeene Vergade ring moeten de Juniores voortaan de con tributie van gewone leden betalen, tenzij men mij vóór 31 Augustus schriftelijk be richt gezonden had, dat men van zijn regle mentaire rechten gebruik wenschte te ma ken en dit seizoen nog slechts 10.— wilde betalen. Waar er wellicht Juniores zijn, die door uitstedigheid jniet in de gelegenheid waren mij dit tijdig te berichten, kunnen zij, die alsnog van dit recht gebruik wenschen te maken, mij dit schriftelijk berichten. Dit moet echter bepaald omgaand geschieden, daar anders ook bij hen over het volle be drag van 20.zal worden beschikt. Ten slotte deel ik mede, dat bij mij nog een beperkt aantal A.F.C.-insignes ver krijgbaar zijn a 0.50 per stuk. DE PENNINGMEESTER. Correspondentie-adressen. Brieven en stukken, bestemd voor het Secretariaat en de Elftalcommissie, te rich ten tot den heer I. H. Galavazi, Nassaukade 129, Telefoon 46938; voor den Penningmeester tot den heer J. G. M. Bosch, Jac. Obrechtstraat 12; voor den Penningmeester van het Trainer fonds, tot den heer Ch. J. de Vilder, J. W. Brouwerplein 5; voor de Redactie van „De Schakel", tot den Heer S. L. Wit, le Helmersstraat 48. voor de Administratie van „De Schakel", tot de N.V. Drukkerij ,,'t Koggeschip", 2de Jan v. d. Heijdenstraat 94-96, Telef. 22288. Wegens plaatsgebrek moesten eenige arti kelen tot het volgend nummer blijven liggen. Laat het voortaan steeds zoo gaanIk reken op aller medewerking. Red. NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ N.V. Drukkerij ,,'t KOGGESCHIP", Amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 8