Wild en Gevogelte Firma J. NAHUIS - GROENLO N.V. „WILDHANDEL" Het 2e en 3e elftal zijn ingedeeld in af- deeling I, reserve 2e klasse A en B. Zondag a.s. spelen beide op eigen terrein, het twee de tegen Ajax III en het derde tegen Hil versum II. Clubavonden. De clubavonden zullen voortaan worden gehouden eiken Zaterdagavond in het bij zaaltje van de groote billardzaal van Café Parkzicht, Stadhouderskade b/h Vondel park. Een zeer gunstig punt dus, dat voor alle leden gemakkelijk te bereiken is. Het is een buitengewoon gezellig zaaltje met vier prima billards, waar men zich spoedig thuis zal voelen. Een bezwaar is, dat het zaaltje niet uitsluitend voor A. F. C.-ers kan wor den gereserveerd. Indien echter alle A.F.C.- ers eiken Zaterdagavond trouw komen, zul len eventueele vreemde gasten zich wel spoe dig in de groote billardzaal en de belen dende perceelen terugtrekken en zal het zaaltje dan werkelijk worden een gezellig A.F.C.-home, waarnaar we reeds zoo lang hebben uitgekeken. Laten alle A. F. C.-ers hiertoe medewerken! Verder zullen er dezen winter weder eenige gezellige bijeenkomsten met dames worden gehouden, waarop de van ouds ge renommeerde A. F. C. kien- en danspar tijen zullen plaats vinden, terwijl plannen bestaan in Januari a.s. (wanneer wij ons 29-jarig bestaan hopen te herdenken) een soirée te geven. De leden ontvangen hier over t.z.t. nog nader bericht. Brievenbus. De Redactie heeft gemeend een rubriek „Ingezonden stukken" te moeten openen, waarin alle leden, wien het wel en wee der A.F.C. ter harte gaat, hun hart eens kunnen uitstorten. Men kan hierin vragen stellen van technischen aard (we hebben de be schikking over een paar uitmuntende wat je-noemt „technische specialiteiten", die de spelregels in de perfectie kennen), men kan punten belichten en eventueele voorstellen doen, die naar men meent in het belang der A. F. C. zouden zijn, men kan werkelijke of vermeende grieven te berde brengen (een prachtgelegenheid voor H.H. kankeraars), kortom, elk stuk, dat het voetbalbelang en bovenal het belang der A. F. C. beoogt, is welkom. Alle stukken moeten aan de Re dactie worden gericht, die zich het recht van opname voorbehoudt. De stukken moeten met vollen naam onderteekend zijn, doch wordt, indien dit uitdrukkelijk gewenscht wordt, de naam niet in „de Schakel" afge drukt. Anonieme stukken worden absoluut geweigerd. Wij hopen, dat van deze rubriek een druk gebruik zal worden gemaakt. Officieele Mededeelingen. Op de op 15 dezer gehouden Algemeene Vergadering werd in de Bestuursvacature, ontstaan door het bedanken van den heer P, M. Wessel, voorzien door de benoeming van den heer C. J. de Vilder, Jan Willem Brouwersplein 5, als Terreincommissaris. Tot leden van de Elftal-Commissie wer den benoemd de heeren N. A. Scheepens en S L. Wit. De Reclame-Commissie werd samenge steld uit de heeren J. G. M. Bosch, A. van Seventer en P. H. Vermeulen. v/h. A. A. REEDERS LM WILLEMSPARKWEG 3 Ij Telefoon Nrs. 20685 - 20723 STOOMHOUTZAGERIJ - HOUTHANDEL, LOONZAGERIJ TELEFOON No. 10 levert alle soorten 1NLANDSCH BESTEK HOUT als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsliggers en'Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. Vt; A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 7