Ijzerwaren en Gereedschappen Echte Hotspurschoenen a f 14. - Sterke Shillcockschoenen,, 7.75 J. L. H. SMITS Co. G. J. EILERS Co. averages onzer spelers, die, naar ik ver trouw, alle A.C.C.-ers wel zullen interes seeren. VETERAAN. Onze lagere elftallen. 16 September 1923. Onze adspiranten winnen de V .V .A.-medaille. V .V .A.-adspirantenA.F.C.-adspiranten: 0—1. Als we het terrein betreden, heeft het spel juist een aanvang genomen en worden aan beide zijden eenige kansen gemist. Een omzetting in de voorhoede van A.F.C. doet de onzen wel meer aanvallen, doch gemak kelijke kansen worden niet geaccepteerd. Tijdens de rust wordt een wedstrijd ge speeld tusschen twee V.V.A.-combinaties, die niet veel moois te zien geven. We nemen de gelegenheid te baat om de jongelui, nu ze tegen wind in moeten spe len, nog eens flink op te wekken en aan te moedigen en vol vuur werpen ze zich in den strijd. Geregeld zijn ze sterker, aanval op aanval wordt ondernomen. A.F.C. speelt stukken beter dan vóór de rust. Het resul taat kan ook niet uitblijven en werkelijk, als Meyer den bal goed voorzet, geeft Swaab ons de leiding. Het pleit is beslecht; de resteerende mi nuten versterken we de achterhoede en als de scheidsrechter einde blaast, heeft A.F.C. welverdiend gewonnen. In het kleedlokaal reikt de heer Van Dijk de medaille uit aan Kappelhof, die als aanvoerder fungeerde, en wijst er op, dat de sterkste ploeg ge wonnen heeft. Hij spoort de jongens aan om door goed trainen en volhouden de toe komst van A. F. C. te verzekeren en spreekt de hoop uit, dat A. F. C. weer spoedig zal terugkeeren in de eerste klas, waarna hij eindigt met three cheers op A.F.C. Kap pelhof bedankt hem en hoopt, dat de adspi ranten nog dikwijls tegen V. V. A. mogen spelen en met three cheers op V.V.A. wordt de plechtigheid besloten. Bravo, jongens, ga zoo voort, enthou siasme en eenheid, vooral eenheid brengt ons de overwinning! CHARLEY. Wedstrijdprogramma 1e elftal. Het eerste elftal is ingedeeld in afdee- ling II, 2e klasse A, Een zeer zware afdee- ling, zooals men zal zien uit onderstaand wedstrijd-programma. Vele oude bekenden, zooals Concordia, Xerxes V. V. A. e.a. Ook veel reizen naar buiten, tweemaal naar Rot terdam, tweemaal naar Den Haag, eenmaal naar Delft, Haarlem, Bloemendaal en Zand- voort. Een prachtgelegenheid dus voor H.H. supporters om prettige reisjes te maken. Wij hopen dan ook, dat een groot aantal A. F. C.-enthousiasten hun club op de uit wedstrijden zal vergezellen. Het wedstrijdprogramma tot einde No vember luidt als volgt: 30 September XerxesA.F.C. 7 October A.F.C.—B.M.T. 14 BloemendaalA.F.C. 21 A.F.C.—V.V.A. 28 NeptunusA.F.C. 4 November A.F.C.Concordia. 11 SchotenA.F.C. 18 A.F.C.—A.D.O. 25 ZandvoortA.F.C. Warmoesstraat 42, Amsterdam. J- OP ELK GEBIED. WESTEINDÊ 23, AMSTERDAM minus de 10% A.F.C.-reductie. IMPORTEURS DER A. F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 6