Be Waal's BÈslrie Haielsvereeipj Generaal Vetterstraat Telefoon No. 2810 AFDEEL1NG BRANDSTOFFEN missen, deze langer moet voortduren, dan slechts eenige maanden. Daarom is noodig, dat alle A.F.C.-ers medewerken, om onzen trainer voor een lan- geren termijn te kunnen engageeren. De groote opkomst op de oefenmiddagen en -avonden is voor ons een bewijs, dat de methode van onzen tegenwoordigen trainer zeer in den smaak valt en hopen wij, dat nog veel meer leden van zijne nuttige en practi- sche lessen een dankbaar gebruik zullen maken. We mogen echter ook wel verwachten, dat zij, die zooveel profijt trekken van zijne les sen, ons niet in den steek zullen laten, wat betreft de financieele zijde. Iedereen kan medewerken, hetzij door gif ten ineens, hetzij door maandelijksche of drie- maandelijksche giften. Wij willen het gaarne aan onze begunsti gers zoo gemakkelijk mogelijk maken, wat betreft het innen van de bijdragen. We vertrouwen dan ook, dat geen der A.F.C.-ers zal achterblijven in het steunen van een fonds, dat van zoo groot belang is voor A.F.C. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door de Trainerscommissie, terwijl te allen tijde inen kan inteekenen op de lijst voor het Trainerfonds. Namens de Trainercommissie, de penningmeester, CH. J. DE VILDER Jr., J. W. Brouwersplein 5. Clubkampioenschappen athletiek te houden op Vrijdag 31 Augustus 1923 (Koninginnedag), op ons terrein. Aanvang 12 uur precies. De wedstrijdcommissie heeft gemeend het aanvangsuur van deze wedstrijden niet te vroeg te moeten stellen, om te voorkomen, dat minder vlugge en meer slaperige leden, er van verstoken zouden blijven. De inschrijvingen zijn kosteloos en open tot vijf minuten voor den aanvang van ieder nummer. Het programma, waar, bij genoegzame in schrijving nog eenige nummers ingelascht kunnen worden, luidt als volgt: Leden: 100, 400 en 800 Meter hardloopen; Doelschieten; Verschieten: Drijven met den bal. Juniores: 100 Meter hardloopen; Doel schieten; Verschieten; Drijven met den bal. Dames: Verwerpen; 20 Meter loopen met den binnenbal. Veteranen: 50 Meter hardloopen; 50 Meter loopen met den bal; Doelschieten. Schitterende prijzen! Op aller opkomst rekent De Commissie. Correspondentie-adressen. Brieven en stukken, bestemd voor het Secretariaat en de Elftalcommissie, te rich ten tot den heer I. H. Galavazi, Nassaukade 129, Telefoon 46938; voor den Penningmeester tot den heer J. G. M. Bosch, Jac. Obrechtstraat 12; voor den Penningmeester van het Trainer- fonds, tot den heer Ch. J. de Vilder, J. W. Brouwerplein 5; voor de Redactie van „De Schakel", tot den Heer S. L. Wit, Nassaukade 58. voor de Administratie van „De Schakel", tot de N.V. Drukkerij ,,'t Koggeschip", 2de Jan v. d. Heijdenstraat 94-96, Telef. 22288. Bezorging aan huis zonder eenige prijsverhooging. Opslagplaatsen Sloterstraatweg 6

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 6