practijk worden gebracht. De secretaris beschikt voorloopig nog over voldoende voorstelformulieren en de ledenboeken zijn nog lang niet vol!! H.H. Leden worden dringend verzocht door het aanbrengen van advertenties het verschijnen van de „A.F.C.-Schakel" mo gelijk te maken. Wijzigingen in de Statuten en in het Huishoudelijk Reglement. aangenomen op de Algemeene Vergadering van 23 Juni 1923. Art. 11 der Statuten luidt thans: Het Bestuur bestaat uit 7 personen. rest onveranderd. Wijzigingen Huishoudelijk Reglement: Art. 26 De contributie voor de gewone leden bedraagt minstens 20.per seizoen. rest onveranderd. Art. 34: Het Bestuur bestaat uit 7 leden, t.w. lste Voorzitter, 2de Voorzitter, 1ste Secre taris, 2de Secretaris, Penningmeester en 2 Commissarissen, waarvan 1 Commissaris van Materieel. Art. 42a vervalt. Art. 46 De andere Commissaris moet.... rest onveranderd. Art. 56 De Elftal-Commissie bestaat uit 4 per sonen,.... rest onveranderd. Art. 78 Slotalinea: Wettige besluiten kunnen slechts genomen worden, indien minstens 4 Bestuursleden aanwezig zijn. Onderlinge Athletiek-wedstrijden. op 31 Augustus a.s, op ons terrein. Met het doel onze spelers op te wek ken zich zooveel mogelijk te oefenen in de lichte athletiek, welke van zulk een onmisbaar nut voor de voetballers is heeft het Bestuur besloten op Koninginne dag onderlinge wedstrijden te organisee- ren op ons terrein. De navolgende heeren werden uitgenoodigd zitting te nemen in de voorbereidende commissie, n.l. J. N. Huyer, voorzitter en W. V. Bolten en J. Lanstra leden, aan welke comissie onze trainer, de Heer Jos. Angermair werd toe gevoegd. Een aantal prijzen is toegezegd. Nadere bijzonderheden zullen U t.z.t. door de Commissie worden medegedeeld. Zij, die aan deze wedstrijden wenschen deel te nemen, gelieven zich aan te mel den bij een der leden van de commissie. Goede en ernstige oefening zal Uwe kans op succes natuurlijk zeer verhoogen. Redactienieuws. Dit nummer van den Schakel is het laat ste, dat het licht ziet door de zorgen van den tegenwoordigen redacteur. Voor vol gende nummers gelieve men zijne bijdra gen te zenden aan zijn opvolger, den Heer S. L. Wit, Nassaukade 58. Correspondentie-adressen. Brieven en stukken, bestemd voor het Secretariaat en de Elftalcommissie, te rich ten tot den heer I. H. Galavazi, Nassaukade 129, Telefoon 46938; voor den Penningmeester tot den heer J. G. M. Bosch, Jac. Obrechtstraat 12; voor den Penningmeester van het Trainer- fonds, tot den heer Ch. J. de Vilder, J. W. Brouwerplein 5; voor de Redactie van „De Schakel", tot den Heer S. L. Wit, Nassaukade 58. voor de Administratie van „De Schakel", tot de N.V. Drukkerij ,,'t Koggeschip", 2de Jan v. d. Heijdenstraat 94-96, Telef. 22288. ZOO GAAT IE GOED! Wegens plaatsgebrek moest een artikel (de A. F. C -Bottertocht) tot een volgend nummer blijven liggen. Toon v. S. 7

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 7