beginnelingen, doch mochten niet het zoet der overwinning smaken, daar V.V.V. door wanhopig prikken den tijd uitspeelde. Het derde elftal, de genoegelijkheidscricketers bij uitnemendheid, hebben ook al niet veel geluk gehad en werd verschillende malen net op het kantje af verloren. Hier is de animo wel het grootst, evenals bij de juniores. Die zouden wel dag en nacht wil len cricketen, geloof ik. Een weinig meer leiding bij deze jeugdige enthousiasten zou m.i. echter niet misplaatst zijn. Dit is toch het materiaal, waaruit we later onze goede spelers moeten fokken. Een verheugend feit is verder, dat ook de animo bij de kijkers voortdurend toe neemt. Eiken Zondag komen er meer A.F.C.-ers met vrouw en kroost eens een kijkje nemen, zoodat het op de tribune al tijd buitengewoon gezellig is en er een ge moedelijkheid heerscht, zooals die maar al leen bij cricket kan bestaan. Ik wek daar om alle A.F.C.-ers op, toch ook eens te komen kijken, wanneer een der elftallen op eigen veld speelt, hetgeen bijna eiken Zondag het geval is. Ongetwijfeld zullen dan nog velen voor deze zomersport bij uitnemendheid worden gewonnen. Momenteel is een A.C.C.-elftal in Duiischland aan het toeren, onder leiding van captain Beuth. Laten we hopen, dat ze de roodzwarte kleuren zullen hoog hou den. Over deze toer in het volgend num mer nader. VETERAAN. Mededeelingen van het Bestuur. Reglementswijzigingen: volgens Bijlage. De Seriewedstrijden om den A.R.O.L.- Beker zullen gehouden worden op 19 en 26 Augustus a.s. De toestemming door den N.V.B. is reeds verleend. Ter regeling van deze wedstrijden werd door het Bestuur de volgende commissie benoemd: A. de Vilder, voorzitter, Broeksmit, Ver meulen en Galavazi secretaris. De Commissie voor het Trainer-fonds werd door het Bestuur als volgt samenge steld: J. N. Huyer, Wessel en Ch. de Vilder secretaris-penningmeester, J. W. Brou wersplein 5. Alhoewel gelijk bekend de benoodigde fondsen voor de eerste 3 maanden door enkele A.F.C.-vrienden ter beschikking werden gesteld, roepen wij reeds thans alle leden op, om hunne bijdragen, resp. hun toezeggingen aan den Heer Ch. de Vilder in te zenden. Niemand mag achterblijven, zelfs de kleinste bijdrage is welkom. De leden, welke verleden jaar toezegging heb ben gedaan, doch aangezien de Heer Bur ton slechts 3 maanden in functie geweest is, daaraan niet hebben voldaan, zoodat de lasten alleen ten koste zijn gekomen van de leden, welke een bijdrage ineens stort ten, zullen thans aan hunne verplichtingen worden gehouden, waarbij ook de bovenbe doelde 3 maanden zullen worden geïncas seerd. De Juniores-Leden worden erop attent gemaakt, dat, zooals door het Bestuur op de Algemeene Vergadering werd medege deeld, het in de bedoeling ligt, het insti tuut „Juniores" in de toekomst op te hef fen. Reeds dit seizoen zal over de contri butie als gewoon lid, zijnde 20.wor den gedisponeerd, tenzij men van zijn regle mentaire rechten wenscht gebruik te ma ken en slechts 10.wil betalen. In dit geval gelieve men dit vóór 31 Augustus a.s. aan den Penningmeester schriftelijk mede te deelen. Het Bestuur hoopt ech ter, dat van deze laatste bepaling zoo min mogelijk zal worden gebruik gemaakt en ook de jongere leden ervan doordrongen zullen zijn, dat ieder zooveel in zijn ver mogen is, tot de herleving der A.F.C. moet bijdragen. De penningmeester neemt ook genoegen met betaling in 2 termijnen, mits hem dit tijdig worde bericht. Aan de oefeningen, onder leiding van den Heer Angermair, zal alleen in voet baltenue mogen worden deelgenomen. De spelers gelieven steeds een rood en een wit shirt bij zich te hebben, alsmede zelf voor een handdoek te zorgen. Het is ten strengste verboden op het groote wed- strijdveld te oefenen, tenzij door den Heer Angermair toestemming wordt verleend. De spelers hebben zich ten allen tijde naar de aanwijzigingen en beslissingen van den Heer Angermair te richten. Wangedrag zal onverbiddelijk worden gestraft. De H.H. Leden worden nog eens drin gend aan de woorden van den Heer van Seventer op de laatste A. V. herinnerd: „Ieder lid brenge één nieuw lid aan, dan zorgt men van zelf reeds voor een ver dubbeling der contributie." Deze gemak kelijke manier om onze club te steunen, kan toch zeker wel door een ieder in

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 6