geen rekening is gehouden met aflossing van schulden, verbetering van terreinen, e.d., zoodat men eigenlijk reeds nu een te kort verwachten kan. Daartegenover staat echter, dat bij de begrooting ook niet ge rekend is op eenige bate uit entreegelden of andere extra's, In verband met deze begrooting werd nog even gesproken over het verder op de agenda voorkomende voorstel tot contri butie-verhooging, doch dit punt werd aan gehouden tot het aan de orde zou komen. De voorzitter spreekt voor bovenge noemde jaarverslagen zijn bijzonderen dank uit. Punt 4 geeft mededeelingen van het Be stuur. Op 2 Augustus en 3 September e. k. zal de A.R.OX.-beker worden verspeeld. Op 31 Augustus zullen onderlinge wedstrij den worden gehouden, waarschijnlijk met dames. De heer Galavazi spoort de spelers tot training aan. De bestuursverkiezing is reeds bij enkele candidaatstelling geschied. De scheidende bestuursleden, de H.H, A. van Seventer en J. C. A. van Ooy, die zoo lange jaren hunne krachten aan de belangen van A.F.C, heb ben gewijd, niet alleen in bestuursarbeid, doch in alles, waarin zij de A.F.C, konden helpen, worden door den voorzitter her dacht en hunne plaatsvervangers, de H.H. A. de Vilder en Jo Huyer, verwelkomd. Pij de verkiezing der elftalcommissie, die thans op 4 leden is teruggebracht, werden de H,H, Galavazi, Bosch en Wessel bij eer ste stemming herkozen, terwijl een her stemming tusschen de H.H. N. A. Schee pens, Dolman en Wit tot resultaat had, dat ook de heer Dolman weder in die commis sie zitting neemt. De Enquête-commissie wordt vervolgens in haar geheel herkozen, terwijl in de kas- commissie in plaats van den heer A. de Vilder, die bedankte, gekozen werd de heer E. Cornelissen. Vervolgens komt het Bestuursvoorstel aan de orde om de contributie voor wer kende leden te verhoogen tot ƒ20.welk voorstel na inleiding door den voorzitter glad er doorgaat. Tot slot de rondvraag, waarbij de ver kiezing der aanvoerders, de clubavon nog even worden besproken en eenige vroolijkheid wordt verwekt door een A.F, C.-er, die tot nog toe blijkbaar maar één veld had kunnen ontdekken. Hij vroeg n.1. voetbal disponibel zou kunnen stellen, waarop hem door den secretaris van ant woord werd gediend. De heer Galavazi brengt nog een woord van bijzondere hulde aan het niet-herkozen elftal-commissielid, den heer N. A. Schee pens, Het zal dan ook inderdaad zeer velen bevreemd hebben, dat Nico Scheepens, die lange jareri zijn ijver, toewijding en be kwaamheid in dienst heeft gesteld van een zoo moeilijk en verantwoordelijk werk, niet genoeg stemmen op zich heeft kunnen vereenigen. De voorzitter sluit hierna de vergadering, waarna nog velen bïjeenbleven en de trai ner, die gedurende de vergader het station was gehaald, in de gelegenhei met de A.F.C, kennis te maken. En zoo is dan het oude seizoen afgeslo ten. De pessimisten zullen treuren, dat A, F.C. aan den rand van den afgrond heeft gestaan, de optimisten zullen tevreden zijn, dat we er niet in zijn gevallen. Wat het volgend seizoen zal brengen? Laten we in onze verwachtingen niet pessimistisch en niet optimistisch zijn of liever, laten we on ze verwachtingen nog niet laten meespre ken, maar voorloopig ons er toe bepalen om ons uiterste best te doen, dat A.F.C aan het einde van 19231924 een eind in de goede richting zal zijn gevorderd, Doe wel en zie niet om! Heel A.F.C, in training. Hittegolf. 90c in de schaduw. Den ge- hselen dag heeft de koperen ploert, zooals ze in Indië zeggen, me geblakerd. De avond is gevallen, doch heeft geen verkoeling ge bracht. Ik voel me mat en zit te mijmeren, niet zooals Willem Broekhuis in zijn Rolls Royce, doch bij huize Eggers, waar ik te- vergeefsch afkoeling zoek bij bier en kwast met ijs. Natuurlijk zitten er nog meer A.F. C.-ers, die in druk discours zijn gewikkeld. Zij schijnen het weer druk over voetbal te hebben. Hoe kan iemand zich bij dit warme weer daarover zoo druk maken. Af en toe dringen eenige woorden van hun gesprek tot mij door, doch zij vermogen mij niet uit mijn lethargi- schen toestand te wekken. Eensklaps schrik ik op. Men schijnt me wat te hebben gevraagd. „Gaan we zwemmen", zeg ik, .j^ak TX>t>, 4scïv ^Kc&aci ^cswtK' ¥^s>as>, '4*».

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 2