AFC zaterdag 1 2e klasse A AFC Zaterdag 1 werd kampioen en speelt komend seizoen in de tweede klasse. De honger naar succes is nog niet gestild. Van de 22 competitiewedstrijden werden er afgelopen seizoen betrokken is bij het team, ondanks zijn ernstige blessure. 17 gewonnen. De smaak van winnen is Zaterdag 1 zo goed Kras voor zijn verdiensten voor het team, de afgelopen jaren. Hij bevallen, dat de doelstelling voor het volgende seizoen was regelmatig topscorer, altijd fit en mentaal ijzersterk als het onveranderd ambitieus is. Zwart op wit staat dat de ploeg weer spannend werd. Een kouwe kikker in het strafschopgebied, die wil promoveren, zonder dat het karakter van een vriendenploeg door een gescheurde kruisband vroeger dan gepland zijn voetbal- in gevaar mag komen. Het recept daarvoor lijkt afgelopen schoenen tijdelijk aan de wilgen hangt. Zijn opvolgers staan al seizoen gevonden. De technische staf heeft met enkele gerichte klaar. Met name aanvallend lijkt Zaterdag 1 meer armslag te versterkingen, het idee dat de ingrediënten weer voorhanden hebben gekregen. Behalve winnen zal ook aantrekkelijk voetbal zijn om ook een klasse hoger, bovenin mee te draaien. een uitgangspunt zijn. Voor het vierde seizoen op rij zal fysiotherapeute Marielle Nieuw in de ploeg zijn Soufian Ben Abdeslam (DCG Zondag), Marelis de ploeg proberen fit te houden. Net als vorig jaar zullen Ramon Scholten (UD), Jens Vonk (RAP), Yama Hashemi (NVC), de wedstrijdverslagen op de website van de club, van beeld- Floris van Bodegraven (HFC Haarlem, na faillissement naar materiaal worden voorzien door huisfotograaf Tom Poederbach, Velsen) en Thijs Gerritsen (A1 AFC). Keeper Peter van der de vader van keeper Olivier. Linden trainde al een tijdje mee. Het zijn stuk voor stuk spelers die gewend zijn aan spelen op een hoog niveau. Enkelen hebben Voor het eerst in jaren zal Zaterdag 1 in de voorbereiding op ook al een AFC-verleden achter de rug. De clubcultuur is daar- het nieuwe seizoen geen trainingskamp beleggen. Naar goed door gewaarborgd. voorbeeld van Zondag 1zal het team wel in de koude winter maanden een warmer oord proberen op te zoeken, al schuilt De nieuwe spelers moeten het verlies opvangen van Nils daarin ook een gevaar: tijdens de strenge winter van afgelopen Adriaans [gaat naar de Klassieke Veteranen), Raymond Cuijpers jaar was de zaterdagselectie regelmatig in het besneeuwde en (stopt), Jeroen Bertens [wonen en werken in Jakarta), Flip de spekgladde Amsterdamse Bos te vinden. Beter kon het succes Jong [wereldreis), Harro Kras en Kevin van 't Wout [beiden van vorig seizoen niet worden uitgebeeld, geblesseerd). De laatste twee spelers verdienen een extra groot compliment. Van 't Wout omdat hij nog steeds heel Thomas Rijsman Bovenste rij van links naar rechts: Thomas Rijsman, Jorik Dopmeier, Sandro Pique, Jens Vonk, Thomas Heemskerk, Sander van Haarlem, Louis Stam. Middelste rij: Tim de Groot (grensrechter), Steffan van Slooten, Martijn Stronks, Wessel Colijn (technische staf) Peter van der Linden, Milan de Wijs, Paul van 't Wout (teammanager). Onderste rij: Floris van Bodegraven, Frank Bakker, Ben Abdeslan Souffian, Jeroen Brussee (technische staf), Yama Hashemi, Dave Weinstein, Jasper Blonk. Op de foto ontbreken: Marielle Marelis (fysio) Olivier Poederbach, Christiaan Uittenbosch, Harro Kras, Thijs Gerritse, Ramon Scholte en Stefan Snijders. AFC Zaterdag 1 2e klasse A Aalsmeer Amstelveen Castrlcum DWA Haarlem/Kenn.land Hellas Sport Jong Hercules Monnlckendam Overbos TOB Voorland ZOB Zandvoort AFC Seizoen 2010-2011 27

Persmappen | 2010 | | pagina 29