AFC zondag 2 Reserve Hoofdklasse A Ook dit seizoen zal het Tweede Zondag onder leiding staan uan VUessel Colijn. VUessel begint aan zijn uierde seizoen bij AFC en is met zijn diploma Trainer Coach 1 uitermate geschikt om spelers beter te maken en uoor te bereiden om een uolgende stap te maken. Zijn betrokkenheid om met getalenteerde jongens te werken is groot. De selectie is, zoals gebruikelijk voor een tweede elftal, op veel plaatsen gewijzigd. Slechts 5 spelers van vorig seizoen zijn bij het Tweede elftal gebleven. De selectie is aangevuld met spelers uit eigen jeugd en enkele spelers van buitenaf. Er staat het komende seizoen een Tweede elftal dat aanvallend, attractief en sportief voetbal gaat proberen te spelen. Behalve een groot aantal spelers heeft ook Joey van Lijenhorst een overstap gemaakt naar een andere vereniging. Vanaf dit seizoen zal hij actief zijn bij Ajax als assistent-trainer van de zaterdag 1 Zijn functie bij AFC wordt overgenomen door David Westerhof. Hij assisteert Wessel Colijn tijdens trainingen en is tevens elftalleider. □avid, die vele jaren bij AFC werkzaam was als jeugdtrainer, heeft enkele jaren zelf in het tweede elftal gespeeld en was aanvoerder toen Wessel Colijn dit elftal al trainde. Een fysiotherapeut bij een tweede elftal is een luxe en daarom zijn we blij met Dennis Schroder. Dennis, inmiddels al enkele jaren actief binnen AFC, zal ook aankomend seizoen de vaste fysiotherapeut zijn bij het tweede. Zijn deskundigheid en gedrevenheid zorgen voor fysieke balans binnen het team. De zijlijn wordt ook dit jaar weer bewaakt door Ernst-Pieter Knüpfer die zijn sporen al ruim heeft verdiend en naast zijn tech nische kwaliteiten al jarenlang een zeer betrouwbaar onderdeel is van de begeleiding van dit jonge team. □oor de promotie naar de (nieuw ingevoerde) Topklasse is de selectie van ons Eerste iets groter dan gebruikelijk, □oorstroming vanuit het Tweede elftal zal daarom tijdens het seizoen niet makkelijk gaan. Daarom ligt het accent bij het Tweede, nog meer dan anders, op het opleiden van spelers die mogelijk aan het einde van het seizoen de overstap wel kunnen maken naar het Eerste. Dok zullen eerste elftalspelers die geblesseerd zijn of die te maken hebben met een teruggang in vorm in het Tweede team aan bod komen. Selectie en staf hebben voldoende vertrouwen in het nieuwe seizoen. De doelstelling is het veroveren van een periodetitel en het meespelen om de bovenste plaatsen. Tenslotte hebben we wat te bewijzen na vorig jaar. Noblesse oblige! U bent op de zondagochtend van harte welkom om de potentiële eerste elftal spelers te bewonderen. Dauid Westerhof AFC Zondag 2 Reserue Hoofdklasse A ADO'20 Argon Blauw Wit A'dam DOG EDO EUnkwijk Hollandia Hoofddorp Hoogland Jos/Watergr.meer de Zouaven Bovenste rij van links naar rechts: Romeo Forster, Daan Sutorius, Matthijs van Hooven, Szenasi Beta, Verzorger Dennis Schreuder, Grensrechter Ernst Pieter Knüpfer, Marco Kooyman, Joey Singels, Sonny de Jong, Kay Bottse, Mauritsio Helstone. Onderste rij: Winston Telgt, Jonathan Richard, Micheal Malmberg, Trainer coach Wessel Colijn, Assistent/teammanager David Westerhof, Essam Jansen, Anthony Koswal, Nordin Dibi. Op de foto ontbreken: Kerwin Hartman, Robert Molenaar, Sander Havermans. 26 AFC Seizoen 2010-2011

Persmappen | 2010 | | pagina 28