ud-spelens op AFC-nest terug maar In 1986 (time flies) maakten ondergetekende en zijn vrienden de overstap van de zondag- naar de zaterdagsenioren. Dit betekende voor de corpsstudentjes dat zij automatisch als laagste team moesten beginnen. Zami Ouattro was een feitMet vier elftallen is het vanaf dat moment hard gegaan op de immer populairder wordende zaterdag. Met beleid gegroeid en inmiddels heeft de C-commissie, beter bekend als de Zat-cie, dan ook reeds de prettige zorg voor maar liefst 14(1) seniorenteams. Uan vlaggenschip zaterdag 1 tot en met team 11 en de Ueteranen 1, 2 en 3. De zaterdag is dus hot en met drie kunstgrasvelden en de nog immer beschikbare vier grasvelden kunnen er gelukkig op de zaterdag door jeugd én senioren vele wedstrijden worden gespeeld. Waarbij zelfs dikwijls om 17.00 uur nog wordt afgetrapt. Het was even wennen, maar nu wil zelfs menig team juist aan het einde van de dag spelen (na misschien een zware week of vrijdagavond!?) Inmiddels zijn dan de vele andere teams in ons gezellige clubhuis Sociëteit Goed Genoeg, u weet wel, met de kroonluchters!!), al begonnen aan de "oh zo belangrijke" 3e helft! In seizoen 2010-2011 zal de Zaterdag 1, na hun overtuigend behaalde kampioenschap, gaan uitkomen in de 2e klasse. Niets moet, maar natuurlijk gaan zij weer voor een mooi, sportief resultaat. En ook de andere teams hebben zich niet onbetuigd gelaten. Met nog drie kampioenen, te weten zat 11, zat 10 en zat 8, alsmede 3 teams met een 2e stek en geen enkele degradant. Maar ja, wat wil je ook met "echte" vriendenteams. En wat te denken van Veteranen 1? By far "het kader-team" van AFC met de meeste commissie- en bestuursleden, Nobelprijs winnaar, leden van verdiensten, zilveren ploegers, etc. De Zat-cie bestaat ook dit seizoen weer uit Roy van Dijk, Sebo Woldringh en Jack Huiman. Zij zullen tezamen met het kers verse (seniorenl-bestuurslid Lou Hekster, sportparkmanager Pim van de Meent c.s., verenigingsmanager Henny Kottmann, wedstrijdsecretaris Theo Janssen, Yvonne Steeman (AFC-adm.), Marjan Janssen [wedstrijdtafel) en het scheidsrechtercorps onder leiding van primus inter pares Frans Jüch, alsmede nog vele, vele anderen, weer trachten er een mooi seizoen van te maken. Maar dat moet lukken met onze beter bekende Amsterdamsche "Fuif" Club. Met sportieve groet, en tot ziens op de zaterdag, Sebo Woldringh Secretaris zat-cie De "harde" kern van Veteranen 1 bij het AFC Jaardiner op 18 januari 3010 in Americain Hotel. In het midden op de voorste rij een trotse Sebo Woldringh, die zojuist benoemd is tot Lid van Verdienste. Uiterst links Lou Hekster, het kersverse bestuurslid Seniorenvoetbal en uiterst rechts de kersverse secretaris van het bestuur Ronald Koster. AFC Seizoen 2010-2011 25

Persmappen | 2010 | | pagina 27