V Doorstroming wordt bij AFC 2 en 3 in praktijk gebracht AFC 3 Deze AFC Persmap is vormgegeven door: De doorstroming uan de jeugd naar de hoogste elftallen staat bij AFC hoog in het uaandel. Het is een uan dé doelstellingen uan het technisch beleid. Dirk Spits (50), beginnend aan zijn 13e seizoen als trainer bij AFC en Martin Verburg (40), als trainer én speler uan de hoogste elftallen al heel wat jaren actief bij AFC, hopen dit seizoen de uruchten uan dit beleid te plukken. Dirk Spits is net als in het vorige seizoen belast met de coaching en training van zondag 2. Per definitie een lastige klus, want het tweede vervult uiteenlopende functies, zoals de 'opvang' van spe lers uit de A-selectie [bijvoorbeeld na blessureleed), de opleiding van jeugdig talent voor het 'grote werk' én het leveren van een spor tieve prestatie op niveau (reserve hoofdklasse). Dirk kan dit seizoen beschikken over een brede selectie, waarin 5 spelers zijn opgeno- men die vorig seizoen nog in de junioren A 1 speelden. Hij gaat samen met zijn teamleider Hans-Eric Muller er alles aan doen om deze jeugdspelers zo goed mogelijk te laten landen. 'Maar ze moe ten wel geduld hebben. Keulen en Aken zijn ook hier niet op één dag gebouwd.' Wat betreft de kansen van het tweede is Dirk voorzich tig, ondanks de fraaie resultaten in de voorbereidingsperiode. 'Die zeggen mij niet zoveel. Op 8 september weten we meer.' Voorste rij v.l.n.r.: Reinold George, Bobby Uitermarkt, Flivallino Sleur, Dirk P.H. Spits (trainer/coach), Robert Stuut, Kevin van 't Wout, Roberto George, Tahir Akhamrane. Middelste rij v.l.n.r.: Sherman Brown, Jason House, Djuric Ascension, Hans-Erik Muller [leider], Selassie Homawoo, Matthijs Visser, Marco Trustfull, Jerryl Tjon en Fa. Achterste rij v.l.n.r.: Jamal Avoriaghel, Delano Biezen, Dyron Daal, Claudio Rizzuni, Thijs van Leeuwen, Dion van Zeist, Alon Levin. Niet op de foto: Salah Bentohami, Lidiano Goedhart, Frank Tilmans (fysiol, Lex Koekoek (com missie A] V CD R M logo s huis Jaarverslagen j brochures design Advertenties FLYERS PDSTERB AUTOBELETTERING kijk op www.dglfkddIi.nl OF BEL 0297-52 1 366 Het derde elftal is vorig seizoen onder leiding van Martin Verburg en teamleider Rob Ruis via de nacompetitie gepromoveerd naar de reserve eerste klasse. Verburg is trots op de geleverde prestatie van zijn team.'Zes extra wedstrijden aan het einde van het seizoen is alles gegeven door mijn spelers, Rob en ik hebben er erg van genoten'. Martin is beslist van plan aan dit suc ces dit seizoen een vervolg te geven. Hij is zeer optimistisch. 'Ik heb een goeie selectie, we gaan gewoon voor de eerste plaats.' In zijn selectie is plaats ingeruimd voor een aan tal spelers die vorig jaar in de A 2 speelden. 'Een uitstekende zaak. Ik verwacht er veel van'.

Persmappen | 2002 | | pagina 20