SS! jSSSï «lïïiï IS! 885 BSliill PERSMAP Na de A 1 en het tweede van AZ kwam hij via z'n oude club ADO'20 terecht bij Hollandia, met welke club hij kampioen werd en de nationale beker behaalde. Van dit team maakten ook Glenn Zeelig en Moad Zaoudi deel uit. Op 23-jarige leeftijd stond FC Volendam bij Hans op de stoep, waar hij gedurende de laatste 2 jaar regelmatig in het eerste speelde. De overgang van het professionele milieu naar de amateurs valt volgens hem erg mee. De kwaliteit van de spelers van FC Volendam en AFC ontloopt elkaar niet zo heel veel. Hans is ambitieus. Hij wil dit seizoen beslist kampioen worden. Op de valreep werd Edwin van Holten (29) aan de A-selectie toegevoegd. Dat was voor AFC én Edwin een verrassing, want alles wees in de zomerperiode op een langer verblijf bij Telstar, waar hij al 2 jaar onder de lat stond in de toto-divisie. Het liep anders dan verwacht en Edwin maakte een flinke sportieve stap richting amateurvoetbal, welke stap vergezeld wordt door plannen om als taxi-ondernemer een carrière op te bouwen. Edwin, die startte in de jeugd van DWV speelde 4 jaar bij Ajax in de B- en A- junioren, om daarna bij DWV als tweede keeper achter Roy Beukenkamp bij de senioren te beginnen. Daarna ging hij als keeperstrainer naar FC Volendam en was hij 6 jaar tweede keeper achter Zoetebier. In 1992 keepte Edwin in de finale om de Amstelcup tegen Feyenoord, een absoluut hoogtepunt in zijn keeperloopbaan. Hierna kwam hij 2 jaar uit voor Excelsior, gevolgd door Telstar. Nu dus AFC, een vereniging waar hij graag voor uitkomt. Met spelers als Guido Smits, Moad Zaoudi en Eschwin de Bruijn, die hij uit z'n tijd bij Ajax en FC Volendam goed kent, is volgens Edwin dit seizoen zeker succes te behalen. Maar dan moet af en toe wel de beuk er in. voorste rij v.l.n.r.: Hans Geerlings, Daniel van Meer, Marco van Galen, Jerryl Tjon-En-Fa achterste rij v.l.n.r: Raoul Breinburg, Liam Westerveld, Maarten Jurrjens, Bobby Uitermarkt, Edwin van Holten Maarten Jurrjens (29) is een oude bekende. Maarten maakte in de periode 1994-1998 deel uit van de A-selectie van AFC. Na een uitstapje van 2 jaar naar z'n oude vereniging SV Castricum kwam hij vorig seizoen weer terug bij AFC en speelde in het tweede elftal. Toen Maarten gevraagd werd om dit seizoen een treetje hoger te spelen heeft hij serieus overwogen dit niet te doen vanwege z'n drukke werkzaamheden als belastingadviseur bij Ernst Young. In overleg met de technische leiding heeft hij besloten de stap van de B- naar de A-selectie tóch te maken. Maarten speelt meestal in de spits en verwacht dat hij in een 4-4-2-systeem in de voorste linie wordt opgesteld. Maar hij kan ook uit de weg achter de spitsen, zoals in de oefencampagne o.a. bleek in de wedstrijd tegen IJsselmeervogels.Over de spelersgroep is Maarten zeer te spreken. De nieuwe jongens doen goed mee aan het groepsgebeuren en zijn gezegend met de nodige humor. Maarten is ook te spreken over de nieuwe trainer Ton du Chatinier. Hij kijkt niet volgens hem naar namen en handelt zonder aanzien des persoons. Seizoen 2000-2001

Persmappen | 2000 | | pagina 9