PERSMAP 18e Persmap in successie De Persmap van AFC is één van de visite kaartjes van onze club; dit jaar de 18e uit gave sinds de eerste Persmap uitkwam voor de aanvang van het seizoen 1983-1984. Ik ben er trots op dat de samenstellers Machiel van der Woude, Hans Elias en Kees Gehring er ook dit jaar in zijn geslaagd weer een Persmap te vervaardigen, AFC waardig. Een informatiebron omlijst door de door Dirk Spits gemaakte mooie foto's; één en ander geeft een goed beeld over de omvang rijkheid van onze club. Vol goede moed gaat AFC aan het nieuwe seizoen beginnen met de hoop en toch ook wel een beetje de verwachting dat ons eerste elftal dit jaar onder leiding van onze nieuwe trainer-coach Ton du Chatinier mee zal strij den voor een eervolle plaats op de ranglijst van de eerste klasse. De eerste klasse met een aantal gerenom meerde Amsterdamse clubs is spannend en soms spectaculair, zoals in het afgelopen seizoen is gebleken. AFC zal het komend seizoen met 22 senio ren elftallen en 44 jeugdteams aan de competitie deelnemen. Daarnaast spelen iedere zaterdagmorgen 24 F-'O' pupillen- teams (6 en 7 jaar) op Goed Genoeg onderlinge "champions league" en "world- cup" wedstrijden; een aanrader! Danny ten Nijenhuis (F '0' pupil), Dick van der Klaauw (voor zitter), Eschwin de Bruyn (captain AFC 1) In totaal 90 teams! Dit alles vereist een enorme organisatie en daarom is de inzet van veel vrijwilligers om één en ander zo vlekkeloos mogelijk te laten verlopen onmisbaar! Op voorhand bedank ik dan ook alle mensen die zich wekelijks voor onze club inzetten. Wat AFC verder bezig houdt is de aanloop naar de verwezenlijking van het nieuwe 'Sport Care Park' aan de Zuidas. Er is veel over geschreven. Plannen zijn gemaakt en worden verder uitgewerkt. Het wachten is op het groene licht dat het komend najaar door de Gemeenteraad van Amsterdam moet worden gegeven om de eerste spade de grond in te mogen drijven. Alle bij de ontwikkeling van de Zuidas betrokken instanties zijn er bij gebaat dat er aan de Zuidas een multifunctioneel sportpark wordt gerealiseerd waar Amsterdam trots op kan zijn. Aan de Zuidas gaat het gebeuren, aan de De Boelelaan dit seizoen ook! Alle AFC'ers en sympathisanten wens ik namens het bestuur een fantastisch voetbalseizoen! Dick van der Klaauw voorzitter Seizoen 2000-2001

Persmappen | 2000 | | pagina 3