PERSMAP AFC vriendelijke bedrijven 2000-2001 In 1986 lanceerde het AFC bestuur een nieuw fenomeen in de lange geschiedenis van onze club: een samenwerkingsverband met het bedrijfsleven. Er werd gekozen voor een formule waarbij er sprake was van een breed draagvlak. Niet één sterk dominerende onderneming, maar een grotere groep van AFC vriendelijke bedrijven met als doel op basis van continuïteit extra financiële middelen te verschaffen teneinde AFC als topamateurclub te kunnen laten voortbestaan. 15 Seizoenen later is er sprake van een unieke overeenkomst met 16 verschillende AFC vriendelijke bedrijven, waarover men in AFC bijzonder verheugd is. In de groep voor het komend seizoen zijn twee mutaties. PricewaterhouseCoopers heeft ons 4 seizoenen financieel ondersteund en ook Merrill Lynch is 4 jaar AFC vriendelijk geweest. Wij danken de directies van beide bedrijven voor de prettige relatie en wensen hen veel succes voor de toekomst. Hun plek zal worden ingenomen door twee gerenommeerde bedrijven die wij van harte welkom heten, te weten Neckermann Reizen en Transavia airlines. Neckermann Reizen Op 20 oktober 2000 viert Neckermann Reizen (ca. 160 medewerkers) haar 30 jarig bestaan en heeft zich in deze periode ontwikkeld tot de grootste vliegtouroperator in Nederland. Samen met Vrij Uit (ca. 250 medewerkers), gespecialiseerd in autoreizen en de eigen reisburoketen Holiday Land (ca 250 medewerkers) vormen zij het grootste vrijetijdsconcern in Nederland met ca 1.7 miljoen gasten en 1.2 miljard omzet. De kracht van Neckermann Reizen ligt in het zéér uitgebreide en gevarieerde aanbod in vlieg-, verre-, sneeuw-, auto-, kampeer-, en vaarvakanties, die zich kenmerken door een perfecte prijs- en kwaliteits verhouding. Transavia Transavia airlines heeft zich sinds haar oprichting in 1966 van bescheiden chartermaatschappij ontwikkeld tot een volwassen luchtvaartmaatschappij. Naast chartervluchten naar meer dan 70 vakantiebestemmingen worden er circa twintig bestemmingen op lijndienstbasis uitgevoerd. Transavia werkt nauw samen met alle Nederlandse touroperators. Behalve vanaf de luchthaven Amsterdam vliegt Transavia naar diverse vakantiebestemmingen vanaf regionale Nederlandse luchthavens zoals Maastricht-Aachen Airport, Enschede, Rotterdam Airport, Eindhoven en Groningen-Eelde Airport. Zowel vanaf Amsterdam als vanaf Rotterdam Airport worden lijndiensten uitgevoerd. De voordelen van het vliegen met een lijndienst zijn de vaste vertrektijden, het aanbod van meer vluchten per week waardoor men niet langer gebonden is aan hele verblijfsweken en de mogelijkheid tot het gebruik maken van het Flying Dutchman programma. Transavia beschikt over één van de jongste luchtvloten ter wereld, bestaande uit de meest moderne vliegtuigtypes waarvan de motoren tot de zuinigste en meest stille behoren, die er nu worden gefabriceerd. Twee van de AFC vriendelijke bedrijven leveren nog een extra inspanning: adidas zal voor het vierde achtereenvolgende seizoen optreden als kledingsponsor en Tommy Hilfiger tekent voor het tweede seizoen voor de dakreclame op het clubhuis op Sportpark Goed Genoeg. 14 Seizoen 2000-2001

Persmappen | 2000 | | pagina 14