PERSMAP De portefeuille Clubhuis- en Commerciële Zaken is in handen van Amel Vroege (48), die zijn zesde jaar als bestuurslid ingaat. De wedstrijd tegen FC Barcelona is hem goed bevallen. "We hebben toen kunnen zien dat we met relatief beperkte middelen toch wat kunnen neerzetten. De sfeer in en om het veld was bijzonder goed en er was veel te zien. Wat wil men nog meer? Met 16 AFC-vriendelijke bedrijven en bijna 40 bordsponsors is de belangstelling uit het bedrijfsleven verheugend groot. Het is zaak om onze vereniging zo te organiseren dat deze situatie in de komende jaren zo blijft en nog ver der wordt uitgebouwd." De Fl: als het aan het bestuur ligt, "ons Eerste" van de toekomst! Boven v.l.n.r.: Daan Brinkman, Thomas Visser, David de Munnik, Justin Swart en Mitchel te Vrede; onder v.l.n.r: Milan de Wijs, Victor Rekelhof en Nick van Dunnee. Machiel van der Woude (50) houdt zich in zijn tiende jaar als bestuurslid bezig met de portefeuille Pers, Publiciteit en Evenementen. Hoe staat het millenniumfeest? "Via een uitgebreide receptie op 1 januari as. en een feestelijk voetbaltoernooi op 2 januari besteden we uitgebreide aandacht aan deze bijzondere gebeurtenis. Daarnaast zijn er in de loop van het seizoen tal van activiteiten, die we een extra accent kunnen geven. Ik denk bijvoorbeeld aan het Bollenbal, dat in 2000 voor het derde achtereen volgende jaar georganiseerd zal worden. Het wordt zo wie zo een schitterend seizoen met zoveel derby's. De aandacht voor AFC in de media, die in het afgelopen seizoen al zeer groot was, zal nog verder toenemen. Hopelijk liggen sportieve successen ten grondslag aan deze belangstelling." Ad Westerhof (47) is voor het tweede jaar commissaris jeugdzaken. Elders in deze persmap gaat Ad in op de leermomenten uit het afgelopen seizoen en ontvouwt hij z'n visie op de toekomst van onze bloeiende jeugdsector. Rechterhand van het bestuur is administrateur Jaap Draisma, die binnen de AFC-organisatie een spilfunctie vervult. In de ochtenduren is hij aanspreekbaar op het drukbezochte kantoor van AFC. Jaap is als administrateur de onvergetelijke Sal van Gelder opgevolgd. 'Good-old' Pim van de Meent zal ook het komend seizoen functioneren als sportpark-manager. SEIZOEN 1999-2000

Persmappen | 1999 | | pagina 7