PERSMAP erg groot risico. Daar kijk ik totaal anders tegen aan. Op deze manier heb ik een goed inzicht gekregen in de groep en dat is voor dit seizoen uiterst waardevol. Hoewel het natuurlijk heel verve lend is te degraderen als hoofdklasser van het eerste uur en ik de gevoelens daarover binnen de vereniging goed begrijp kan deze ontwikkeling ook als een verkwikkende douche werken." Laten we eens in de toekomst kijken. Hoe schat je de kansen dit seizoen in? R.B.: "We hebben een prima groep, die in de voorbereiding hard aan het werk is. De resultaten in de oefen- en bekerwedstrijden geven reden tot optimisme. Maar het gaat natuurlijk om de competitie en daar worden we door ploegen als KBV, DWS en DCG pas echt aan de tand gevoeld. Mede door de geweldige inzet van teamleider Henk Bijlsma is de sfeer in de groep in ieder geval uitstekend; het trainingsweekend in Maas tricht met kasteel Neerkanne als toppunt was grandioos." Waar gaat je aandacht dit seizoen in het bijzonder naar uit? R.B. "Naar 2 dingen. Allereerst is het belangrijk dat het eerste geen gesloten team is. Gekozen is voor een kleine selectie, die spelers van het tweede alle mogelijk heden biedt om op de training en in wedstrijden te laten zien wat ze op het hoogste niveau kunnen. Ik ga hier samen met Henny Kottmann (trainer/coach tweede elftal) inhoud aan geven. Een tweede punt van aandacht voor mij is het scorend vermogen van het team. Ik ga hier op de training hard aan werken. Je bent te kwetsbaar als één speler bijna alle goals maakt." Prognose?: R.B.: "We gaan voor het hoogste, hetgeen niet hoeft te betekenen dat we het hele jaar boven aan staan. Pas naar 22 wedstrijden maken we de balans op." AFC speelde in de voorbereiding een oefenwedstrijd tegen het tweede elftal van Ajax. staand v.l.n.r.: Peter Larssen, Bob Gehring, Casper Nelis, Roy Tular, Peter Schenk (grensrechter), Frank Keyzer, Michael Lamey, Erwin Smit, Raphaël Supusepa, Edwin Meilink Rokus Hoogendoorn, Peter van der Waal, Martin Wolfswinkel, Joey Zebeda, Joey Esiyoni, Guido Smits, Rob Bianchi, Ko Grosze Nipper zittend v.l.n.r.: Stefan Teeken, Robert Gehring, Guido Landzaat, Mare Stuut, Christopher Kaan, Ulli Landvreugd, Cedric v.d. Gun, Dennis Gebbink, Arno Splinter, Brutil Hosé, Laurens Bianchi, Rody Turpijn, Eschwin de Bruyn, Pascal Kamp SEIZOEN 1998-1999

Persmappen | 1998 | | pagina 7