PERSMAP Een ervaren "elftal" bestuurders Ervaring heeft het AFC bestuur genoeg. Het "elftal" dat AFC in het seizoen 1997-1998 mag dienen kan bogen op 112 "dienstjaren". In de woelige voetbalwereld een factor van betekenis! De tien bestuursleden die in het afgelopen clubjaar de kar trokken bleven op hun post. Voor wat betreft de elfde, de nieuwe belangrijke portefeuille commerciële zaken, treedt Jack van Gelder toe tot het bestuur. Voorzitter Dick van der Klaauw geeft voor het derde seizoen leiding aan de vereniging. Samen met zijn periode als penningmeester en commissaris jeugdzaken maakt Dick al 20 jaar deel uit van het AFC-bestuur. Zijn aandacht richt zich nu in het bijzonder op de toekomst van AFC. De herstructure ring van de velden en de bouw van een nieuw clubhuis staan veel in zijn agenda. Kees Gehring, jarenlang de onnavolgbare rechterspits van AFC's eerste team, was van 1985-1994 vice-voorzitter en zal het komend seizoen voor het derde jaar de belangrijke functie van secretaris vervullen. Penningmeester is ook dit seizoen Bob Neseker. Voor de vierde maal in successie is Bob verant woordelijk voor de financiële huishouding van AFC, een zware en in complexiteit toenemende klus. Vice-voorzitter is Johan de Bie, een positie die hij na een periode van 11 jaar als secretaris, voor het derdejaar vervult. Johan is dit jaar ook verantwoordelijk voor clubhuiszaken. Ger van Caspel is voor het 17de jaar in successie tweede secretaris. De ledenadministratie, inclusief de jaarlijkse uitgave van de volumineuze ledenlijst, is bij Ger in goede handen. Tweede penningmeester is Edwin Geluk en dat voor het achtste jaar. Edwin, jarenlang een belangrij ke speler van het eerste, zorgt er met grote toewijding voor dat de contributies en donaties op ordente lijke manier binnenkomen. Machiel van der Woude beheert voor het derde jaar de omvangrijke portefeuille pers, publiciteit en evenementen en is ook redacteur van AFC's clubblad De Schakel. Daarvoor was hij 5 jaar commissa risjeugdzaken. De belangrijke portefeuille technische zaken is voor het derdejaar in handen van Amel Vroege. Amel draagt de verantwoordelijkheid voor alle voetbalzaken binnen AFC en wordt daarbij voor wat betreft de uitvoering ondersteunt door de technisch manager Pim van de Meent. Jacques Parson is voor het derdejaar commissaris jeugdzaken. Als voorzitter van de jeugdcommis sie is hij verantwoordelijk voor de 50-teams tellende jeugdafdeling van AFC, een zware job. Het langst zittende bestuurslid is Marcel Koster. Sinds 1970 vervulde Marcel vele functies in het be stuur, waaronder die van vice-voorzitter en tweede penningmeester. Dit verenigingsjaar heeft Marcel het recreatievoetbal onder zijn hoede. Jack van Gelder zal in zijn eerste jaar als bestuurslid zich gaan bezighouden met de portefeuille commerciële zaken. Zijn gedachten hierover ontvouwt Jack op de volgende bladzijde. SEIZOEN '97-'98 voorste rij v.l.n.r: Marcel Koster, Dick van der Klaauw, Kees Gehring middelste rij v.l.n.r.: Jack van Gelder, Bob Neseker, Johan de Bie achterste rij v.l.n.r.: Machiel van der Woude, Edwin Geluk, Ger van Caspel, Amel Vroege

Persmappen | 1997 | | pagina 5