PERSMAP Supportersclub "The Reds" Een korte introductie van de nieuwe AFC vriendelijke bedrijven: Adidas is al meer dan 40 jaar toonaangevend op het gebied van voetbal-schoeninnovaties. In 1954 zorg de de voetbalschoen met schroefnop voor een ware doorbraak. Veertig jaar later lanceerde adidas het vooruitstrevende Predator-concept, gekenmerkt door de unieke bovenkant van de schoen (touch upper). Nog geen 2 jaar later wordt de revolutionaire Traxion-buitenzool geïntroduceerd. Nu in 1997 is er de combinatie van de laatste innovaties: Predator Traxion. Op deze door topspelers fel begeerde schoen moeten de hoogste elftallen van AFC dit seizoen hoge ogen kunnen gooien. Amsterdam Diamond Center is het grootste juweliersbedrijf van Nederland. Op de Dam, hoek Rokin, kan men in een unieke setting terecht voor diamanten, diamanten sieraden, juwelen en merkartikelen. Het Amsterdam Diamond Center is tevens dealer van diverse topmerken zoals Rolex, Cartier en Cho- pard. Verder is er een ongekende keuze in andere bekende merken, zoals Ebel, Gucci, Omega, Swatch en Tag Heuer. Indien mogelijk is er sprake van 'quick service'. Wat men koopt wordt direct aangepast aan de wensen van de cliënt. Copharm B.V. is een vooraanstaand leverancier en producent van medische investeringsgoederen voor de Nederlandse ziekenhuizen. Copharm, gevestigd in Huize Poelwijck te Baambrugge op een steenworp van het AMC, is gespecialiseerd in het inrichten van operatiekamers, intensive-care units en poliklinie ken. Daarnaast is Copharm exclusief distributeur voor Nederland van een aantal fabrikanten in Duits land, Zwitserland en de Verenigde Staten. Verder exporteert Copharm energie-verzorgende pendelsys temen naar de V.S. Desso DLW Sports Systems Int., een divisie van Tapijtfabriek H. Desseaux, legt op dit moment voor AFC een uniek voetbalveld aan. Het gaat om een DD GrassMaster-veld, waarbij natuurgras en kunst- grasvezel op bijzondere wijze worden gecombineerd. Na implantatie van miljoenen kunstgrasvezels en het inzaaien van speciaal sportgraszaad verstrengelen de graswortels zich met de kunstgrasvezels waar door een veld ontstaat met een uitzonderlijke stabiliteit. Op het DD GrassMaster-veld kan niet alleen naar hartelust worden getraind, maar er kunnen ook wedstrijden op worden gespeeld. Volkswagen behoeft weinig introductie. Als grootste Europese producent van auto's en prominent aan wezig in bijna alle landen ter wereld heeft Volkswagen in de afgelopen 50 jaar een geweldige reputatie opgebouwd als fabrikant van betrouwbare en veilige automobielen met een zeer goede prijs/kwaliteit verhouding. De importeur van Volkswagen in Nederland, Pon B.V., staat met een uitgebreid net van ex cellente V W-dealers al jaren garant voor veel rijplezier. Naast de grote financiële inbreng van de AFC-vriendelijke bedrijven kent AFC nog een belang rijke - additionele - financiële bron. Het betreft hier de supportersclub "The Reds", die de pen ningmeester van AFC de laatste vier seizoenen verblijdt met een substantieel bedrag. De suppor tersclub "The Reds" is in mei 1993 opgericht, teneinde een bijdrage te leveren om de toppositie van AFC in het amateurvoetbal te ondersteunen. Sinds de start in 1961 speelt AFC onafgebroken in de hoogste klasse van de amateurs en om op dit ni veau als pure amateur-club te kunnen blijven acteren is veel nodig in de sfeer van technische en medi sche begeleiding van trainingen en wedstrijden en begeleiding van getalenteerde jeugd. Ook dient extra aandacht besteed te worden aan de accommodatie. De oprichters van "The Reds" hebben deze situatie onderkent en hebben circa 100 AFC-ers weten te interesseren voor een jaarlijkse, substantiële bijdrage. Indien u meer informatie wilt ontvangen over de supportersclub "The Reds" kunt u zich wenden tot haar secretaris, Kees Gehring, telefoon 0206416185 en op kantooruren op 020-6457551. SEIZOEN '97-'98

Persmappen | 1997 | | pagina 13