«ïuil^llil IPERRrSIWIJlrP Trainersstaf medische staf 1995/1996 groter dan ooit Door de grote groei van het aantal spelende leden en de behoefte aan extra training voor bepaalde selecties is de technische staf ten opzichte van vorig jaar sterk uitge breid. Voor de ongeveer 70 teams zijn 19 trainers beschikbaar, waarvan 6 keeperstrai ners. De medische staf omvat een kwartet deskundigen. iBTir -!■ Een belangrijke nieuwe functie, die van technisch manager, wordt vervuld door Pim van de Meent, afgelopen seizoen nog trainer/coach van AFC1Op blz. 10 van deze persmap wordt nader ingegaan op deze functie. Opvolger van Pim van de Meent bij het eerste elftal is Henny Kottmann, die vorig seizoen al als trainer bij deze selectie betrokken was. Op blz. 9 een inter view met deze nieuwe trainer/coach van het eerste, waarin hijzelf als speler jarenlang acteerde. Enkele nieuwe trainers zijn van buiten AFC aangetrokkenMichaël Aarts (27 jaar), eerder als jeugdtrainer actief bij Ajax en Kon. HFC, Peter van der Waart (32 jaar), gelouterd door een rijke profcarrière bij het kampioensteam van AZ'67, Haarlem, FC Den Bosch, FC Utrecht, PEC Zwolle en Roda JC en Eric Warmerdam (32 jaar) afkomstig van Telstar zijn de nieuwe gezichten in de technische staf. Op bladzijde 11 is een interview met Eric Warmerdam afge drukt. Verder versterkte "eigen kweek" Hugo Koerts de trainersgroep en werd de trainers positie van Eric Schiering bij de onstuimig gegroeide jong junioren sector geformaliseerd. Het aantal keeperstrainers werd sterk uitgebreid met de komst van Cees Thomas, Hugo Hoogeveen en Mare v.d. Valk. SEIZOEN 1995/1996 1 De technische staf 1995/96 zittend v.l.n.r.: Frans Jüch, Piet Ouderland, Cees Thomas, Henny Kottmann, Pim van de Meent, Eric Warmerdam, Hugo Hoogeveen, Peter van der Waart, Eric Schiering. Staand v.l.n.r.: Barry v.d. Glas, Jan Verhagen, Jeroen Kolenberg, Jim van Rompu, Ko Grosze Nipper, Mare v.d. Valk, Michaël Aarts, Dirk Spits. Martin Verburg, Hugo Koerts, Heini Otto, Wouter Amesz, Otto Hoogen- dijk en Wim Crouwel ontbreken op deze foto. (Voor een overzicht van de taakverdeling binnen de technische staf zie blz. 24.)

Persmappen | 1995 | | pagina 10