Ift Aan allen die AFC een goed hart toedragen In uw handen bevindt zich opnieuw de 'persmap' van de AFC, de zesde in successie. Is het bij de eerste uitgave vijf jaar geleden zo geweest dat de vereniging haar wel en wee, de interne mutaties en andere wijzigingen in eerste instantie uitsluitend onder de aandacht wilde brengen van de media, gaandeweg is gebleken dat er in bredere kring belangstelling en behoefte is ontstaan aan informatie over de ontwikkelingen bij de Amsterdamsche Football Club. De samenstellers prijzen zich met die betoonde interesse gelukkig. Uit traditionele over wegingen en de AFC vindt haar wortels en bestaansrecht nu eenmaal in een gevestigd en erkend patroon van tradities blijft de benaming 'persmap' gehanteerd, alhoewel de kwalificatie 'presentatiemap' inmiddels een juister beeld zou scheppen van vat met deze jaarlijkse uitgave wordt beoogd. Ook deze keer is getracht een zo volledig mogelijk beeld te geven en in grote lijnen een in- en overzicht te verstrekken van wat de vereniging in het komende voetbalseizoen voor ogen staat. Derhalve informatie over de mutaties in de A-selectie, de trainerswisselingen en -uitbrei ding, zowel van de senioren-selecties als van de grote jeugdafdeling, en het tableau van de voor AFC onmisbaar geworden 'vriendelijke bedrijven'. Daarnaast aandacht voor het vele bestuurs- en commissiewerk, de spelers-enquête, het wedstrijdprogramma en de vaste laatste pagina 'Wie, wat, waar binnen AFC'. Tenslotte prijzen de samenstellers zich gelukkig geen vergeefs beroep te hebben ge daan op de medewerking van professional pur sang Peek Jellema, de primus inter paris in de sportjournalistiek waar het gaat om het amateurvoetbal, alsmede van onze eigen Jack van Gelder, die zich in het nationale circuit van radio en televisie een duidelijke plaats heeft verworven en aan deze uitgave een bijdrage leverde op basis van zijn recen te ervaringen in het Europees kampioenschap voetbal. Alles bij elkaar dunkt ons, voldoende informatie voor de aanvang van een nieuw, hopelijk interessant, seizoen. Wij hopen dat één en ander mag leiden tot uw meelevende belangstelling of zo men wil uw belangstellend medeleven. Colofon Medewerkers Peek Jellema Jack van Gelder Druk De Ram - Amstelveen Fotografie Jan Otsen Redactie Gerard Trebert Lay-out Lex Rimini Produktie Kees Gehring mmm SEIZOEN 1988/1989 GERARD TREBERT commissaris pers publiciteit

Persmappen | 1988 | | pagina 4