De commissaris van pers en publiciteit onderhoudt de contacten met de pers, is mede verantwoordelijk voor de uitgave van een jaarlijkse persmap, een programmablad bij de thuiswedstrijden en voert mede de redaktie van het veertiendaags clubblad 'De Schakel'. Hoe belangrijk het werk voor de jeugd wordt geacht mag worden geïllustreerd door het feit dat voor de voorzitter van de jeugdcommissie een plaats is ingeruimd in het bestuur. Het dagelijks bestuur tenslotte heeft tevens zitting in de Stichting Goed Genoeg, welke stichting gesprekspartner is voor het gemeentebestuur en de Dienst voor de Sport, als mede contracten afsluit met de pachter van de sociëteit. Uitstraling Hoe nu functioneert het bestuur van een vereniging als AFC? Voorzitter Akkerman: "Er zijn op vele plaatsen mensen nodig. Een vereniging met ruim meer dan duizend leden kan niet door één man worden geleid en ook niet alleen door een bestuur van negen leden. Het bestuur dient vertrouwen te geven aan alle functionaris sen, waar zij dan ook hun werk doen. In het verleden is het wel eens zo geweest, dat een voorzitter van een vereniging een duizendpoot moest zijn. Dat kan tegenwoordig niet meer; die tijd is voorbij". En hij vervolgt: "AFC moet in alle opzichten de uitstraling hou den die de club altijd al heeft gehad. Daar moeten wij met ons allen gezamenlijk aan wer ken, ieder op zijn eigen plaats en met zijn eigen verantwoordelijkheid". fssmsm SEIZOEN 1988/1989 Bestuur en commissieleden AFC seizoen 1988 - 1989 1 e rij v.l.n.r.: Sal van Gelder, Marcel Koster, Kees Gehring, Johan de Bie, Rein Akkerman, Dick van der Klaauw, Hans Slaap en Gerard Trebert. 2e rij v.l.n.r.: Fred Laarhoven, Karel Baarschers, Ton Disselkoen, Paul Koster, Jacques van der Glas, Dick Boering en Cees Jochems. 3e rij v.l.n.r.: Jan Steensma, Karel van Osch, Paul Meijer, Ap Springer, Herman Drenkelford, Rik de Boer, Peter Roosenschoon, Guido Kieme- nay, Otto van Rijn, Henk van de Jagt. 4e rij v.l.n.r.: Jan Benoni, Willem Drenkelford, Frans Rooseman, Maurice Koster, Wouter Amesz, Bert Witteveen, Ger Smit, Ron van Doesburg, Roy van Dijk en Lex Pekel.

Persmappen | 1988 | | pagina 10