seizoen 87/88 Van Caspel en Slaap twee "stille werkers" Er zijn bestuurlijke zaken binnen de vereniging, die niet of nauwelijks aan de oppervlakte komen, maar die niettemin van eminent belang zijn voor de consolidatie en uitbouw van het werk aan de top. Twee daarvoor verantwoordelijke functionarissen zijn Ger van Caspel en Hans Slaap, de "stille werkers" in het bestuur, die onopvallend, maar met energie en consciëntieus hun taak uitoefenen. Zij zijn het, die een volledige geautomatiseerde ledenadministratie tot stand hebben ge bracht. Het innen van het uiterst omvangrijke contributiestelsel geschiedt geheel en al via de computer, waarmee sinds kort veel tijd en geld kan worden bespaard, onder ande re door snellere en meer efficiënte inning van de clubgelden. Van Caspel is ook de man van de jaarlijkse ledenlijst. De samenstelling daarvan is een omvangrijk en tijdrovend brok arbeid. Hans Slaap treedt uit de schaduw van zijn bestuurlijk werk tijdens de thuiswedstrijden van het eerste, wanneer hij trouw zijn post inneemt bij de loketten. Als tweede penning meester lijkt het hem zinvol ook daar de zaken met een scherp oog in de gaten te hou den! Verzorger Ko: perfecte samenwerking "We moeten zuinig zijn op onze spelers en dus geen risico ne men. Dat betekent met zoveel woorden, dat we degenen, die zelfs licht geblesseerd zijn, de nodige rust moeten gunnen om ze straks fit aan de start te kunnen brengen." Woorden van AFC-verzorger Ko Grosze Nipper, die samen met clubarts Bas Rachman en fysiotherapeut Wim Crouwel de medi sche staf vormt. Ko mengt zich in de rij van trainers en officials, die het nieuwe seizoen met vertrouwen tegemoet zien. Tot dusver heeft hij tijdens het oefenprogramma nog weinig problemen ge had: er waren hier en daar wat blessures, maar nooit van ernstige aard. Hij roemt de perfecte samenwerking met Doby Peters, maar ook die met zijn collega's Rachman en Crouwel. "Ik kan elke dag van de week een beroep op hen doen; ze staan ondanks hun eigen drukke werkzaamheden altijd voor de spelers klaar en je kunt je voor stellen, hoe belangrijk dat ook voor mij als verzorger is." Over de selectie zegt Grosze Nipper: "Het is een sterke groep met een groot gevoel voor saamhorigheid. Dat zie je bijvoorbeeld aan de wijze, waarop de nieuwelingen worden op gevangen. Vandaar mijn optimisme." inmtii'i

Persmappen | 1987 | | pagina 10