Teams Zondag 3 is in de competitie als zesde geëindigd. Als promovendus in de reserve eerste klasse, met bijna allemaal tweede elftallen als tegenstander, is dit een mooi resultaat. Zeker als je in be schouwing neemt dat je eigen vaste keeper in de winterstop, vanwege het volgen van een stu die, naar het buitenland vertrekt. Leuk om te melden is dat twee spelers af en toe met de zondag 2 hebben meegespeeld. In het nieuwe seizoen zullen er enkele spelers van de zondag 4 aan het team worden toegevoegd. Zondag 4 is dit seizoen in de reserve vierde klasse op de vierde plek geëindigd. Dit is dezelfde eindklassering als het seizoen daarvoor. Natuurlijk was het de bedoeling om mee te doen in de race om het kampioenschap, maar dat is helaas niet gelukt. In de bekercompetitie is het team ver gekomen door o.a. een gedenkwaardige wedstrijd uit tegen Buitenveldert die in de stromen de regen met 1-3 werd gewonnen. Het team zal in de huidige samenstelling niet doorgaan. Zondag 5 is in de competitie op een elfde plek geëindigd. Ondanks deze lage eindnotering heeft het team zeker een leuk seizoen gehad. In de competitie waren maar twee ploegen die er echt bovenuit staken en de rest was aan elkaar gewaagd. Leuk om te melden is dat één van de spe lers die stopt zijn voetbalcarrière gaat voortzetten in de veteranen 1. Verder zal het team vol gend seizoen worden versterkt met spelers die vanuit de junioren A3 naar de senioren over stappen. Zondag 6 is dit jaar in de reserve vierde klasse kampioen geworden. Na een traditioneel stroeve start vond het team al snel de weg omhoog en na de winterstop werd nog slechts één keer ver loren. Het kampioenschap werd begin mei veiliggesteld uit tegen Swift en aangezien dit de oude club is van veel van de jongens in dit elftal gaf dat het kampioenschap extra cachet. Volgend seizoen zal het team als zondag 4 uitkomen in de reserve derde klasse onder de deskundige begeleiding van trainer Kees Bregman. Zondag 7 is in de reserve vijfde klasse als zesde geëindigd net onder zondag 9. Het was een wisselvallig seizoen met pieken en dalen in een poule waarin alles mogelijk was. Dat er twee keer slechts nipt werd verloren van het met overmacht kampioen geworden Swift is daar het bewijs van. Het team heeft zich voor volgend seizoen voorgenomen meer te gaan trainen en de selectie op een aantal plaatsen waaronder tussen de palen te versterken. Zondag 8 is dit seizoen in de reserve vijfde klasse op plaats vijf geëindigd. De start van het sei zoen was veelbelovend. Het team kwam gretig uit de zomervakantie, maar helaas niet zo fit. En dus moest er in de voorbereiding hard worden getraind. Gedurende het seizoen waren de resul taten wisselvallig. De spelers willen topscorer Constantijn van der Meer bedanken. Immers zon der zijn doelpunten was het team niet in de subtop geëindigd. Ondanks de vele blessures was het toch een mooi seizoen. Zondag 9 is in de competitie in de reserve vijfde klasse op de vijfde plaats geëindigd. Het eerste jaar AFC (voor velen een terugkeer op het oude nest) was er een van pieken en dalen. Zo be gon het team goed aan de competitie, hadden ze een vrij lange winterdip en eindigden ze het seizoen uiteindelijk uitstekend met een serie van acht winstpartijen op rij. Deze serie heeft het team zo veel vertrouwen gegeven dat ze hebben besloten om in de reserve vierde klasse te gaan spelen. Hierdoor zullen ze volgend seizoen als zondag 6 spelen. Zondag 10 is dit seizoen in de reserve zesde klasse op plaats elf geëindigd. Door veel blessu res en afwezigen was het lastig om elke wedstrijd een goede opstelling te maken. Met als ge volg dat de uitslagen nogal wisselvallig waren. Een aantal spelers, dat vaak al heel wat jaren lid zijn, zullen aan het einde van het seizoen stoppen. Gelukkig gaat het team volgend seizoen zijn krachten bundelen met de zondag 11. Hopelijk kan het 'nieuwe team' in de reserve zevende klasse de wedstrijd vaker afsluiten met een overwinning. Zondag 11 is dit jaar in de reserve zevende klasse als twaalfde geëindigd. Na het vorig jaar be haalde kampioenschap volgde een moeilijk seizoen. Aan het eind van het seizoen werd tevens duidelijk dat een aantal ervaren vaste krachten het voor gezien zouden houden. Gelukkig zijn de overgebleven spelers bewaard gebleven voor AFC door een fusie met zondag 10. Het tiende kwam dit seizoen uit in de reserve zesde klasse en dus zijn de verwachtingen voor het nieuwe seizoen waarin het fusieteam als zondag 10 zal uitkomen in de reserve zevende klasse hoogge spannen.

Jaarverslagen | 2016 | | pagina 8