serve eerste klasse op een mooie zesde plaats in de competitie geëindigd. René en Cocky zul len het komende seizoen weer de begeleiding van de zondag 3 op zich nemen. De begeleiding van de zondag 4 was in handen van trainer Herman Wieffering en elftalleider Gerrit Altena. Het team is op de vierde plaats geëindigd en zal komend seizoen helaas niet meer in de huidige samenstelling verder gaan. Op 18 mei jl. is Gerrit Altena uitgeroepen tot "vrijwilliger van het jaar 2016." Een prachtige en zeer verdiende onderscheiding voor Gerrit, die zich jaren lang als teamleider en clubscheidsrechter inzet voor de club. De training van de overige seniorenteams stond op de woensdagavond onder leiding van Kees Bregman. Hiermee gaat Kees in het nieuwe seizoen door. Daarnaast zal hij weer terugkeren als trainer/coach van de zondag 4. Dit team is de huidige zondag 6, die door het behalen van het kampioenschap is gepromoveerd naar de reserve derde klasse. Als B-commissie bedanken wij René, Cocky, Herman, Gerrit en Kees voor hun enthousiasme en inzet in het afgelopen seizoen. Scheidsrechters Ook dit seizoen was het door de inzet van onze clubscheidsrechters Gerrit Altena, Erik Bos, Frans Jüch, Till Kolle, Rutger Koopmans, Karel Kuijvenhoven, Ron van Peufflik, Wim Ringe, Steve Ritfeld, Daniel Schröder, Xander Stoffer en Erick van de Wouw weer mogelijk om prak tisch alle thuiswedstrijden van onze zondag teams te laten leiden door eigen scheidsrechters. Gezien het volle wedstrijdprogramma en het wekelijkse aantal beschikbare scheidsrechters is het zeker niet eenvoudig om dit elk weekend te realiseren. Onze scheidsrechterscommissie is daarom altijd op zoek naar AFC'ers die als vrijwilliger jeugd- en/of seniorenwedstrijden willen fluiten. Als u interesse heeft dan kunt u zich melden bij Frans Jüch, de voorzitter van onze scheidsrechterscommissie. Uiteraard willen wij, mede namens de spelers, alle scheidsrechters bedanken voor hun enorme inzet in het afgelopen seizoen. Bestuur In het bestuur heeft Lou Hekster voor het zesde seizoen het seniorenvoetbal in zijn portefeuille. Samen met hem en de leden van de elftalcommissie C werd veel tot stand gebracht. Vooral bij de organisatie van het Gelukkig Nieuwjaar toernooi werd er weer goed samengewerkt. Wij be danken Lou voor zijn ondersteuning en adviezen. Administratie Dankzij de hulp en ondersteuning van Daryl Gerritsen op de administratie werd ons weer veel werk uit handen genomen en konden we onze aanvoerders en spelers altijd goed informeren over o.a. nieuwe spelerspassen, aanvragen van snipperdagen, wedstrijdprogramma etc. Geluk kig wordt de digitalisering bij de KNVB ook verder doorgevoerd en is er steeds minder 'papier werk' te doen. Naast de bekende digitale wedstrijdformulieren is nu ook de digitale overschrij ving ingevoerd. Dus het invullen van het blauwe papieren overschrijvingsformulier behoort ge lukkig tot het verleden. De dagelijkse inzet en hulp van onze AFC-administratie is uiteraard belangrijk voor het goed functioneren van onze club. Samen met verenigingsmanager Henny Kottmann is er weer veel belangrijk werk verricht. Bedankt daarvoor! Wedstrijdtafel Ook dit seizoen werd de wedstrijdtafel op uitstekende wijze bemand door Paul Ravelli en Jan Wortel. Onze gastheren ontvangen elke zondag de aanvoerders van onze eigen teams en te genstanders, trainers, elftalleiders en scheidsrechters. Namens onze aanvoerders en scheids rechters willen wij Paul en Jan bedanken voor hun betrokkenheid met de teams en het uitvoeren van deze belangrijke functie. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden op ons mooie sportpark "Goed Ge noeg" werden door de inzet van Hassan el Markouchi tot volle tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. In de zomerstop zal worden ge start met de verbouwing van ons sportpark. De grasvelden zes en zeven zullen verdwijnen en hiervoor in de plaats komt er een nieuw kunstgrasveld bij. Op dit nieuwe veld kan vanaf de start van het nieuwe seizoen al worden gespeeld en getraind.

Jaarverslagen | 2016 | | pagina 7