2. DE ALGEMENE VERGADERING De jaarlijkse Algemene Vergadering vond plaats op donderdag 25 juni 2015. Op deze vergade ring, die traditiegetrouw plaatsvond in de achterzaal van ons clubhuis op Sportpark Goed Ge noeg, tekenden ruim 100 werkende leden de presentielijst. De notulen van deze vergadering werden bij afwezigheid van 2e secretaris Ernst-Pieter Knüpfer verzorgd door 1e secretaris Ro nald Koster en werden gepubliceerd in "De Schakel" nummer 1, seizoen 2015 -2016, 94ste jaar gang van 13 augustus 2015. 3. HET BESTUUR EN DE INTERNE ORGANISATIE Het bestuur was voor het seizoen 2015 - 2016 als volgt samengesteld: Voorzitter: Ad Westerhof (17e jaar in het bestuur, 2e jaar als Voorzitter) Secretaris: Ronald Koster (15) Penningmeester: Benno Honsdrecht (7) Vicevoorzitter en Commissaris Commerciële Zaken: Nicolaas van Ommeren (9) 2de secretaris: Ernst-Piet Knüpfer (2) Commissaris Jeugdzaken: Peter Dekkers (2) Commissaris TOPamateurs: Milko Vinke (3) Commissaris Seniorenvoetbal: Lou Hekster (6) Commissaris Pers, Publicatie en Evenementen: Bobby Gehring (2) Commissaris Algemene Zaken: Brian Speelman (8) Gedurende het seizoen traden Benno Honsdrecht en Milko Vinke uit het bestuur. Zij werden tijdens het Jaardiner door voorzitter Ad Westerhof hartelijk bedankt voor hun uitzonderlijke bijdrage. Benno heeft jarenlang de belangrijke post van penningmeester met verve ingevuld en Milko heeft als Voorzitter van de Commissie Topamateurs een belangrijk aandeel gehad in het succes van AFC 1. Het bestuur zal nog op gepaste wijze afscheid van hen nemen. Het uittreden van Benno en Milko had overigens tot gevolg dat Ruud Mantel en Henk Bijlsma tus sentijds informeel toetraden tot het bestuur. Een en ander had tevens een aantal verschuivingen binnen het bestuur tot gevolg. Nicolaas van Ommeren werd bereid gevonden terug te keren op de post van penningmeester, die hij in het verleden reeds eerder heeft vervuld. Dit had voorts tot ge volg dat de portefeuille Commerciële Zaken door Nicolaas werd overgedragen aan Ronald Koster, die op zijn beurt als 1e Secretaris werd vervangen door Ruud Mantel, die overigens reeds eerder zitting heeft gehad in het bestuur, als 2e Secretaris. De bestuurswisselingen zullen na instemming door de ledenvergadering formeel bekrachtigd worden, waarbij opgemerkt zij dat het beoogd is dat de positie van Henk Bijlsma door Bob Duis zal worden ingenomen. Ronald Koster zal tevens als vicevoorzitter optreden en daarmee dit stokje van Nicolaas van Ommeren overnemen. Het bestuur kwam 19 keer officieel in vergadering bijeen, gedurende welke de dagelijkse be slommeringen van de vereniging behandeld werden. Daarnaast kwam het dagelijks bestuur veelvuldig bijeen en vond er vrijwel dagelijks onderling overleg tussen de bestuursleden plaats, alsmede tussen een aantal bestuursleden met hun respectievelijke commissies. Niet onvermeld mag blijven het intensieve overleg dat Ad en Nicolaas tweewekelijks voeren met de Gemeente over de inrichting van het nieuwe sportpark en de bouw van ons nieuwe clubhuis. Uiteraard kan het bestuur de vele werkzaamheden en activiteiten niet ontplooien zonder de on dersteuning van onze verenigingsmanager, Henny Kottmann, een heuse duizendpoot die veel werk uit handen neemt. De interne organisatie bestaat voorts uit Daryl Gerritsen, die de taken van Lars Folkertsma heeft overgenomen en de wedstrijdadministratie en ledenadministratie verzorgt. Rinus van Leijenhorst ondersteunt de penningmeester en verzorgt gedurende een aantal dagen per week de financiële administratie. Mariëtte Niënhaus verleent op parttimebasis ondersteuning aan onze Commerci- ele Zaken. We prijzen ons gelukkig dat het aantal AFC-vriendelijke bedrijven en bordsponsoren nog steeds toeneemt. Tot slot sportparkmedewerker Hassan el Markouchi, die er wekelijks voor zorgt dat onze kleedkamers voortdurend schoon gemaakt worden en alle teams in de rust van een kopje thee voorziet.

Jaarverslagen | 2016 | | pagina 4