Wessel Colijn, geassisteerd door Frans Boelens en elftalleider Tim de Groot. Alsmede fysiothera peut Kevin Beckers. Met een selectie van circa 26 spelers waren zij wederom ingedeeld in de standaard 2e klasse A en zijn zij uiteindelijk zeer verdienstelijk als gedeeld 3e geëindigd van de 14 teams. Met name de 2e periode zijn veel punten vergaard. Als toetje mocht, net als voorgaande seizoenen, wederom gestreden worden om promotie naar de 1e klasse. Helaas was Argon in de nacompetitie over twee wedstrijden te sterk. Dus volgend seizoen wederom in de 2e klasse met o.a. als tegenstander HBOK, de club waar Wessel Colijn volgend seizoen de nieuwe trainer zal gaan worden. Wessel gaat AFC na zes opeenvolgende jaren met drie jaar zat 1 en daarvoor drie jaar zondag 2 verlaten en op zoek naar een nieuwe, sportieve uitdaging. Assistent trainer, Frans Boelens gaat met hem mee naar HBOK en er wordt nu al uitgekeken naar de sportieve tweestrijd. Wij danken Wessel voor al zijn inzet (in totaal zelfs acht jaar als trainer bij AFC) en wensen hem veel succes. In overleg met Bestuur, Topamateurs en Zat.-cie. is voor het seizoen 2015-2016 gekozen voor een verjonging bij AFC Zat.1 met duidelijke AFC signatuur. Benno Nihom zal de nieuwe trai ner gaan worden en Sandro Pique zal hem gaan assisteren. Helaas moest er ook van een paar oudgedienden afscheid genomen worden waaronder een Thomas Rijsman die maar liefst 16 sei zoenen in zat 1 heeft gespeeld. Hulde Nieuwe spelers van de zaterdag A1 en zondag 2, alsmede enkele jonge spelers met een duidelijk AFC-verleden (vereiste) zullen in het nieuwe seizoen te bewonderen zijn bij zat 1Hiermee willen wij als club een platform creëren voor spelers die misschien nu nog niet klaar zijn voor een zondag 1 maar op deze manier wel behouden kunnen blijven voor de club en op zo'n manier toch op een aardig niveau kunnen acteren in een 1e elftal. Helaas is er nog geen 2e selectie-elftal. Maar wellicht zal dit in 2016-2017 een feit gaan worden?! De heren van Zaterdag 2 met nog steeds vele oer AFC'ers in de gelederen hebben een wis selvallig seizoen gedraaid en zijn uiteindelijk als 8e van de 14 ploegen geëindigd. 10x Keer gewon nen, maar ook 11x verloren. Gelukkig konden de mannen van trainer/leider Jeroen Brussee dikwijls rekenen op invallers van zat1Maar met de bezetting was het dikwijls puzzelen. De elftallen zaterdag 3 tot en met zaterdag 8 zijn allemaal uitgekomen in de reserve 3e klasse. De zaterdag 3 van Michiel Hageman en geassisteerd door Mees en Lennart hebben na hun degradatie vorig seizoen nu een heel goed, sportief seizoen gedraaid. Uiteindelijk zijn zij als 2e geëindigd op 3 puntjes van de kampioen. Als toetje mochten zij nog strijden om promotie naar reserve 2e klasse. Maar dit is helaas net niet gelukt. Zaterdag 4 van Justin Stoke en Michiel Bijloo hebben een zelfde seizoen gedraaid als zat 3. Ook zij zijn 2e geworden met maar liefst 92 doelpunten voor! Helaas konden ook zij in de nacompe titie geen potten meer breken. Zaterdag 5 was het oude zat 8 van Sebastiaan Licht. Zij waren vorig seizoen vanuit de re serve 4e naar de reserve 3e klasse gepromoveerd. Een klasse hoger betekende sportief toch een stapje hoger. Een 9e plek van de 11 ploegen was hun deel. Zaterdag 6, nog altijd onder leiding van Maarten Blokland, hebben het eigenlijk al seizoenen lang knap lastig. Dit jaar is dan toch het doek gevallen en zijn zij gedegradeerd naar de reserve 4e klasse. Hopelijk krijgen zij in het nieuwe seizoen een sloot aan broodnodige spelers erbij. Zaterdag 7, met Zat-cie lid Jack Huiman als stuwende kracht, zijn net als vorig seizoen als 5e van de 12 teams geëindigd. Echter ai, ai, halverwege het seizoen was er een uitspraak van de KNVB waarbij het hele team tegenstander Jos/W uit de competitie zou worden genomen. Geluk kig hebben wij dit bij de KNVB kunnen terugdraaien en is e.e.a. met een sisser afgelopen. Hierna werden de punten gepakt en mocht er zelfs nog voor promotie worden gestreden. Helaas lukte dat net niet. Edoch, een mooi, sportief seizoen was hun deel. Zaterdag 8 van Alain Leons zijn dit jaar voor het eerst in de reserve 3e klasse uitgekomen want zij hadden de plek overgenomen van het oude zat 5 die vrijwillig een stapje terug hadden ge daan naar de reserve 4e klasse. Zat 8 had wel de pech om ingeloot te worden in een Utrechtse poule. Dit betekende naar verhouding wat meer reis km's. Zij zijn uiteindelijk als 9e van de 12 teams geëindigd. Hoogtepunt van het jaar was misschien wel de met Kienen gewonnen busprijs. Met de grote bus van zondag 1 mochten zij naar een uitduel afreizen. Dit is enorm gewaardeerd.

Jaarverslagen | 2015 | | pagina 8