vriendschappen gesloten. Voor volgend seizoen wordt getracht het aantal teams uit te breiden. Over volgend seizoen gesproken, het eerste elftal gaat zijn pijlers richten op een plaats bij de eerste 7 om zich zodoende te plaatsen voor de landelijke Tweede Divisie die het seizoen erop in gevoerd gaat worden. Er is veel te doen geweest over de Voetbalpiramide en het laatste woord hierover is nog lang niet gesproken. AFC heeft haar selectie voor het nieuwe seizoen inmiddels rond en gaat de sportieve uitdaging onder leiding van de nieuwe trainer Bart Lochies gretig aan. Na 18 jaar komt er schot in het dossier Zuid-as en gaat ons nieuwe sportpark langzaamaan meer gestalte krijgen. De komende maanden zal er nauw overleg zijn met de Gemeente Zuid-as over de invulling van het een en ander. De leden zullen via de website op de hoogte gehouden worden en zoals voorzitter Ad Westerhof heeft beloofd, wordt de leden ruimte geboden voor in spraak. Uiteraard zal er in het nieuwe seizoen weer veel aandacht zijn voor de vele teams, zowel bij de senioren als bij de jeugd. Voor de Jeugd- en Kennismakingscommissie zijn het drukke tijden vanwege de vele overschrijvingen die jaarlijks plaatsvinden. AFC heeft en behoudt een bijzonder grote aantrekkingskracht en neemt een belangrijke plaats in de sociale samenleving in. Om alle doelstellingen te realiseren is naast veel noeste arbeid, uiteraard ook veel geld nodig. Het is en blijft dan ook van groot belang om samen met onze Commerciële Commissie ervoor te zorgen dat wij een aantrekkelijke partner blijven voor de vele sponsors die ons steunen. Een woord van dank voor de vele bedrijven die AFC het afgelopen seizoen hebben gesteund, is hier absoluut op zijn plaats. Nu het seizoen nagenoeg geheel ten einde is gekomen wil ik afsluiten met alle AFC-ers die een bijdrage aan dit jaarverslag hebben geleverd hartelijk te bedanken. Rest mij nog u allen een prettige vakantie te wensen. Namens het bestuur van AFC, Ernst-Pieter Knüpfer, 2de secretaris. Amstelveen, 9 juni 2015.

Jaarverslagen | 2015 | | pagina 20