vend en nauwkeurig proces dat in samenwerking met AFC Vriendelijk Bedrijf Atabix werd uitge voerd. Het bijzondere van de site is de 'responsiveness'; optimaal kijkgemak voor de bezoeker doordat de site zich aanpast aan het apparaat waarop deze wordt bekeken. Bijvoorbeeld een smartphone of een i-pad. Het betekent dat de club met de snelle digitale ontwikkelingen mee kan en daar zijn wij erg verheugd over. Hans Elias, onze webmaster, besteedt elke dag veel aandacht aan onze website, en dat al 15 jaar lang. De site biedt o.a. nieuws over AFC 1, de verjaardagen van onze leden, de laatste berichten uit de Topklasse, een mooi foto album vol actiefoto's, een makkelijk te raadplegen ar chief en de basisinformatie over de club en al haar commissies. Uiteraard kan men op onze site ook uitgebreide informatie vinden over alle AFC-Vriendelijke Bedrijven en de mogelijkheden om de club financieel te ondersteunen. Op alle teampagina's staat de uitgebreide stand en prijkt een mooie team foto. Wekelijks wordt een speler of elftal van de week in beeld gebracht en is er aandacht voor alle verschillende tradities. Kortom, AFC.nl is het inmiddels onmisbare digitale clubhuis. Wij zijn David Westerhof en zijn Atabix-team dankbaar voor hun inzet. In de periode 13 augustus 2014 - 15 april 2015 verscheen de Schakel negen keer. Ons clubblad was onderdeel van discussie in het licht van de huidige tijd en de overwegende digitale berichtgeving. De algemene consensus in overleg met het bestuur is dat de Schakel een be langrijk onderdeel is van de club en daardoor zo lang mogelijk gekoesterd zal worden, ook in papieren uitgave. De terugkeer van de onvolprezen rubriek 'AFC's Bie-Zonderheden' draagt bij aan de hernieuwde impuls aan ons clubblad. Wij zijn blij met de bijdrage van Erelid Johan de Bie, die de hoogte- en dieptepunten in het leven van vele AFC-ers met ons deeltErg belangrijk. Ook het plaatsen van verslagen uit het jeugd- en senioren voetbal, de maandelijkse commissie updates en de vaste rubrieken 'Van de brug af gezien', 'Red-Aktueel', 'Toen en Nu' en 'Mixed Pickles' zorgden in elke uitgave voor veel leuke en lezenswaardige informatie. De medische commissie en de archiefcommissie leveren altijd leuke bijdragen voor de nodige fysieke en his torische kennis. De totale mix draagt bij aan de prettige leesbaarheid van de Schakel. Bij elke thuiswedstrijd verscheen het programmablad 'AFC-thuis'. Het programmablad be vatte iedere keer een voorbeschouwing, informatie over de tegenstander, de opstellingen van beide teams en een interview met een speler of staflid van AFC 1, verzorgd door Michael van Os. Het programmablad werd in de aanloop naar het seizoen met veel zorg geprepareerd mede dankzij de vrijwillige hulp van Ereleden Edwin Geluk en Ger van Caspel. De commissie PP&E heeft in het voorbije seizoen haar best gedaan om alle leden rond de kerstdagen te voorzien van een 'rood-zwarte' Kerstgroet. De sterk presterende A1 junioren en D1 pupillen sierden de voorkant van de mooie kerstkaart die naar alle leden werd verstuurd. In het kader van het 120 jarig bestaan maakte de commissie een film ter ere van deze bijzondere leeftijd van de club. Mede dankzij de bereidwillige hulp van Laurens Bianchi, Bobby Gehring en de buitengewoon waardevolle 'voice over' van Tom Egbers werd de film een groot succes die door vele mensen werd bekeken. Traditiegetrouw werd bij aanvang van dit seizoen onze presentatiegids 'De AFC Persmap' gepresenteerd. Voor het tweede jaar op rij lag de productie in handen van Thomas Rijsman en Bobby Gehring. Zelfs met de bereidwillige hulp van vele clubgenoten, is het een intensieve klus. De dank aan Henny Kottmann, Hans Elias, Tom Poederbach, en de onvermoeibare medewer kers van Drukkerij Palteam is groot. Een duidelijke teamprestatie in het kader van 'Vóór de Club, Dóór de Club'. Het eerste exemplaar van de 32e editie werd in ontvangst genomen door Ivo Niehe, reeds vele jaren AFC-er en bij ontvangst vertelde hij een mooi verhaal uit zijn actieve AFC voetballeven. Het werd een mooie uitgave waarin o.a. voor het eerst ook ruim aandacht werd besteed aan de bijzondere start van het vrouwenvoetbal bij AFC. Na het dynamische voor bije voetbalseizoen verheugen wij ons weer op het maken van Persmap nummer 33 waarin we zullen vooruitblikken op het komende jaar. De AFC-facebook pagina is inmiddels een niet meer weg te denken onderdeel van de AFC nieuwsstroom. Met bijna 2000 volgers heeft de club een grote reikwijdte op het gebied van de sociale media. Ook op platforms zoals Twitter en Instagram is AFC actief met een groeiend aantal volgers. De inhoud van de berichten die worden geplaatst is gevarieerd: Van de Vetera nen tot en met de 5 jarigen, iedereen komt aan bod. Ook de vele AFC evenementen krijgen de nodige aandacht en exposure.

Jaarverslagen | 2015 | | pagina 12