was Jan van Galen elk weekend op ons sportpark actief als "AFC Gastheer". In deze nieuwe functie kon hij zowel de wedstrijdtafel als de scheidsrechters ondersteunen en er op toezien dat spelers en supporters zich houden aan de gedragsregels die we als AFC - onder het KNVB motto "Zonder Respect Geen Voetbal" - belangrijk vinden. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden op ons prachtige sportpark werden door de inzet van Flassan tot volle tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. Door de komst van een nieuw senio renteam en de start van vrouwenvoetbal worden er komend seizoen meer wedstrijden op de zondag gespeeld. De wedstrijden voor de senioren beginnen in de ochtend om 10.45 of 11.00 uur en 's middags om 13.15 of 15.15 uur. Teams Zondag 3 is de competitie sterk begonnen. Na zes wedstrijden stond het team op de derde plaats in de reserve eerste klasse. De eerste periode werd afgesloten met een keurige vijfde plaats. Flelaas waren de prestaties na de winterstop, mede door een groot aantal blessures en schorsingen, een stuk minder. Met als resultaat dat er in de nacom- petitie gespeeld moest worden voor handhaving. Na twee spannende, maar verloren wedstrijden tegen de zondag 2 van De Dijk, was degradatie helaas een feit. De ambitie van de spelers, die vrijwel allemaal doorgaan, is om volgend seizoen kampioen te wor den in de reserve tweede klasse. Zondag 4 is dit seizoen in de reserve vierde klasse op de achtste plek geëindigd. In de winterstop stond het team op een zevende plaats. De uitdaging van het team is om vol gend seizoen een serieuze rol te spelen in de strijd om het kampioenschap. Enkele nieuwe spelers van buitenaf en spelers uit de zondag A1 zullen het team gaan verster ken. Ook volgend seizoen is Kees Bregman weer de trainer/coach met Gerrit Altena als elftalleider. Zondag 5 heeft met de een na laatste plaats in de eindklassering, sportief gezien, een teleurstellend seizoen achter de rug in de reserve vierde klasse. Flelaas is het niet gelukt om na de winterstop, de toen achtste plaats in de competitie, te verbeteren. Bijzonder deze competitie waren o.a. de wedstrijden tegen de zondag 6, die in dezelfde poule speelde. De huidige spelersgroep, gaat op één speler na, volgend seizoen door. De eer ste nieuwe versterking is inmiddels aangetrokken. Zondag 6 heeft met een keurige zevende plaats een puike tweede seizoenshelft achter de rug. Bij aanvang van dit seizoen waren er 8 debutanten en het is niet meer dan lo gisch dat het enige tijd heeft gekost om die in te passen in ons speelsysteem. FHet ko mend seizoen wordt deze lijn doorgezet met een plek bij de eerste 3 als uitgangspunt. Er wordt inmiddels gesproken met 2 a 3 versterkingen voor die posities die nog niet dubbel bezet zijn. Floogtepunten van het afgelopen seizoen waren naast de trainingen o.l.v. Kees Bregman natuurlijk de tweede plek bij het Nieuwjaarstoernooi in de Emergohal, de eclatante zege op AFC Zondag 5 en het jaarlijkse kienfestijn alwaar weer vele fijne prijzen in de wacht gesleept werden. Niet onvermeld mag blijven dat de daarbij door ons aangeboden WK Brazuca wedstrijdbal (die overigens verdiend werd gewonnen door Tom Egbers) abusievelijk toegeschreven werd aan AFC Zaterdag 6, waarvan akte. Zondag 7 is dit seizoen in de reserve vijfde klasse op een achtste plaats geëindigd. Na het behalen van twaalf punten uit de eerste vier wedstrijden werd er door de spelers al aan een kampioenschap gedacht. Maar helaas bleek dit al snel een illusie. Ondanks de ze teleurstelling is de teamspirit, mede door twee gezellige stapavonden, altijd goed ge bleven. En de traditionele teambarbecue komt eraan. Volgend seizoen is het de bedoe ling om door een hogere trainingsopkomst weer beter te presteren. Zondag 8 heeft weer een verdienstelijk seizoen achter de rug in de regio Flaarlem en zij zullen ook volgend seizoen actief blijven in het Kennemerland. FHet grote euvel voor het elftal blijft het gebrek aan een vaste keeper. Dit heeft wat punten gekost, waardoor het 8e wellicht iets lager is geëindigd en er meer in had gezeten. Desalniettemin zorgde een sterke serie aan het einde van het seizoen dat de sfeer van het team goed bleef in de voorbereiding naar het volgend seizoen.

Jaarverslagen | 2014 | | pagina 6