dacht voor de meisjes en vrouwen die voor het eerst bij AFC komen voetballen, laten wij hen het gevoel geven dat zij van harte welkom zijn zodat zij zich ook snel echte AFC-ers gaan voelen. Om alle doelstellingen te realiseren is naast veel noeste arbeid, uiteraard ook veel geld no dig. Het is en blijft dan ook van groot belang om samen met onze Commerciële Commissie ervoor te zorgen dat wij een aantrekkelijke partner blijven voor de vele sponsors die ons steunen. Een woord van dank voor de vele bedrijven die AFC het afgelopen seizoen heb ben gesteund, is hier absoluut op zijn plaats. Het bestuur gaat in gewijzigde samenstelling het nieuwe seizoen in. Machiel van der Wou- de, 24 jaar in het bestuur waarvan 11 jaar als voorzitter, gaat het bestuur verlaten. Een groot verlies en AFC is Machiel zeer veel dank verschuldigd voor de geweldige wijze waar op hij AFC binnen de vereniging maar ook daarbuiten, heeft vertegenwoordigd. Niet voor niets werd Machiel vorig jaar al, voor zijn vele verdiensten, benoemd tot Erelid en ontving hij in 2013 de prestigieuze Penning van de Sportraad Amsterdam. Wij allen zullen Machiel als voorzitter missen. Als opvolger van Machiel zal worden voorgedragen Ad Westerhof, die na één jaar terugkeert in het bestuur. Met Ad zal, na goedkeuring van de Algemene Vergadering, een voorzitter aantreden die met zijn ervaring, deskundigheid en gedreven heid, leiding kan geven aan een bestuur dat AFC op het hoge niveau dient te houden waarop het zich nu bevindt. Een enorme uitdaging, en het bestuur wenst Ad veel succes toe bij het vervullen van deze zware maar vooral mooie taak. Behalve Machiel treedt ook Ruud Mantel af. Ruud heeft 7 jaar de rol van 2de secretaris vervult en het bestuur dankt hem voor zijn inbreng. Als nieuwe commissaris Jeugdzaken in het bestuur zal worden voorgedragen Peter Dekkers die, als de Algemene Vergadering zijn voordracht goedkeurt, de functie van Brian Speelman overneemt. Ook nieuw in het bestuur is Bobby Gehring, die toe treedt als commissaris Pers, Publiciteit en Evenementen. Het bestuur wenst Peter en Bobby veel succes toe. Bij het ter perse gaan van dit jaarverslag was de beoogde samen stelling van het nieuwe bestuur nog niet helemaal definitief. Het bestuur kan het natuurlijk niet alleen. Samen met de vele commissieleden en andere vrijwilligers en met de voor AFC werkzame professionals zal het bestuur AFC het komend seizoen naar vermogen onder steunen. Ten slotte wil ik alle AFC-ers die een bijdrage aan dit jaarverslag hebben geleverd hartelijk bedanken. Dit was mijn laatste jaarverslag, ik vond het een eer om dit te mogen doen en ik wens mijn opvolger veel succes toe. Namens het bestuur van AFC, Ruud Mantel, 2de secretaris, Amstelveen, 7 juni 2014.

Jaarverslagen | 2014 | | pagina 20