AFC-Vriendelijke Bedrijven die onze club financieel ondersteunen. Ook leuk zijn de sinds kort op elke teampagina weergegeven standen en uitslagen per competitie. Een computer-technisch gecompliceerde klus, maar het resultaat geeft een geweldige impuls aan www.afc.nl. Wij zijn David Westerhof en zijn team dankbaar voor hun inzet. De commissie PP&E heeft in het voorbije seizoen haar best gedaan om alle leden rond de kerstdagen te voorzien van een tweetal 'rood-zwarte' Kerstgroeten. Per post, door middel van een vrolijke foto van Ons Eerste - op dat moment de winterkampioen van de Topklasse-, en via een dóór en vóór de leden gemaakte film waarin de begrippen spel vreugde, plezier en inzet voor de club centraal stonden. Bij het maken van de film kon den wij bouwen op de vaktechnische kennis van documentairemaker Laurens Samsom. De resultaten werden positief ontvangen en dus zijn deze initiatieven voor herhaling vat baar. Traditiegetrouw werd bij aanvang van dit seizoen onze presentatiegids 'De AFC Pers map' gepresenteerd. Dit jaar lag de productie in handen van Thomas Rijsman en Bobby Gehring, die het spreekwoordelijke stokje overnamen van Kees Gehring. Een flinke, tijd rovende klus die zonder de hulp van vele bereidwillige AFC-ers niet op tijd volbracht had kunnen worden. De dank aan Flenny Kottmann, Flans Elias, Tom Poederbach, en de onvermoeibare medewerkers van Drukkerij Palteam is groot. Ook hier geldt zeker het principe 'Vóór de Club, Dóór de Club'. De 31 editie werd in de lay-out hier en daar wat aangepast aan de lezerswensen van de huidige tijd. Een mooie uitgave kon aan de prachtige voorgaande edities worden toegevoegd, en wij verheugen ons op de creatie van de 32e Persmap. De AFC-facebook pagina, ooit opgezet door Laurens Bianchi, is inmiddels een niet meer weg te denken onderdeel van de AFC nieuwsstroom. Met inmiddels ruim 1400 volgers heeft de club een grote reikwijdte op het gebied van de sociale media. De inhoud (of be ter gezegd 'content') varieert door het plaatsen van leuke berichten uit alle geledingen van de club. Van AFC 1 tot de World Cup, iedereen komt aan bod. Ook de vele AFC evenementen krijgen de nodige aandacht en exposure. FHet buitengewoon succesvolle seizoen 2013-2014 droeg ontegenzeggelijk bij aan een steeds groter wordende AFC schare op facebook. Onze commissie bestaat uit een AFC 1 speler, 2 ex AFC 1 spelers, 'Mister Zaterdag 1' en onze webmaster en Schakel redacteur. Een mooie mix van jong en oud waarbij zeer zeker vermeld moet worden dat de reeds jarenlange en niet aflatende inzet van Flans Elias een groot compliment verdient. En als Flans dan een enkele keer niet in de moge lijkheid was om verse nieuwsberichten op de site te plaatsen kon hij rekenen op de steun van Ger van Caspel. 12. ARCHIEFCOMMISSIE FHet seizoen 2013-2014 is ook voor de archiefcommissie weer voorbij. Met enige trots kun nen wij daarbij constateren dat daadwerkelijk een begin is gemaakt met digitaliseren van het AFC-archief. Van groot belang hierbij is het feit dat ons tastbaar, aanwezig archief daarmee beveiligd is voor mogelijke schade van buitenaf en bovendien makkelijk bereik baar wordt voor onze eigen leden. De techniek maakt het tevens mogelijk daarbij gebruik te kunnen maken van een zogenaamde "zoekfunctie" waardoor raadplegen eenvoudig is. Voor het seizoen 2013/14 heeft het Bestuur de financiële middelen vrijgemaakt om met di gitaliseren te beginnen. De bulletins, de jaarverslagen en de persmappen (alles voor zover aanwezig in het archief) zijn daarbij het eerst aan de beurt gekomen. Voor het volgend sei zoen denkenen we, wat digitaliseren betreft, aan de Schakels en de ledenlijsten. Voorts ziet de commissie het nog steeds als haar taak de geschiedenis van AFC op alle mogelijke manieren uit te dragen. Dit onder andere middels een artikelenserie in de Scha kel of het beantwoorden van vragen van eigen leden, van derden en andere verenigingen. Deze inzet vraagt continu de aandacht. FHet onderhouden, bijwerken en inventariseren van het gehele archief blijft tevens tot de standaard werkzaamheden behoren en vraagt aan houdend inzet.

Jaarverslagen | 2014 | | pagina 12