per. Allen zijn herkiesbaar. Ons Eerste vlaggenschip werd vakkundig begeleid door clubarts Lex Swaan, de nieuw aangetrokken fysiotherapeut Bas ter Hoeven van de praktijk Mobillis en Michael Oliviei- ra. Blijkbaar een succesformule als onderdeel van een staf wat heeft geleid tot het kam pioenschap Topklasse bij de zondag amateurs. De senioren 2 werd begeleid door sport- therapeut Dennis Schroder, welke tevens de jun. A1 onder zijn hoede nam. De zaterdag senioren 1 werd aanvankelijk begeleid door fysiotherapeute Marielle Mare- lis, die om moverende reden werd vervangen door 3de jaars student fysiotherapie Steven Keverkamp. De A.F.C. Top-jeugd werd dit seizoen paramedisch begeleid door sportthe- rapeuten Dennis Schroder (jun. A1), Jürgen Boerleider(jun B1), Floor Monas (jun. C1) en Aukje Spoelstra (jun. D1). Tevens waren allen inzetbaar bij diverse door de commis sies georganiseerde toernooien. De reguliere kolom van de Medische Commissie in ons clubblad de Schakel heeft tot een moderne communicatie over en weer geleid met ouders van onze jeugd en/of trai ners, daar waar het ging om vragen m.b.t. algemene gezondheid. Een belangrijk ver lengstuk daarvan bleek door een nieuw inloop spreekuur op woensdagmiddag in te stel len door fysiotherapeute Mariëlle Marcellis met haar medewerkers van praktijk Fysio More. Omdat de M.C. groen licht heeft gekregen van het Bestuur om het Bas Rachman Medisch Centrum fors uit te breiden, is wederom door toedoen van ons lid Bas Rach man een veel betere en professionele werkomstandigheid gecreëerd. De jaarlijks ver plichte A.E.D.( Automatisch Externe Defibrillator) training werd dit keer door 15 verschil lende AFC functionarissen met goed gevolg bijgewoond. Als een club als A.F.C. door haar diverse commissies te vergelijken is met een "gezond" bedrijf, dan functioneerde de Medische Commissie daarin wederom als een geolied ra dertje. 11. PERS, PUBLICITEIT en EVENEMENTEN De commissie bestaande uit Hans Elias, Laurens Samsom, Thomas Rijsman, Laurens Bianchi en Bobby Gehring was in het voorbije verenigingsjaar verantwoordelijk voor ons clubblad de Schakel ('die komt binden d'oude club aan d'oude vrinden'), de website www.afc.nl de AFC-facebook pagina, de AFC Twitter pagina, de ontvangst van pers bij thuiswedstrijden van Ons Eerste, het programmablad 'AFC thuis' en natuurlijk de AFC Persmap ter introductie van het seizoen 2013-2014. In de periode 21 augustus 2013 - 24 april 2014 verscheen de Schakel negen keer. Ons clubblad bood ook dit jaar weer veel informatie over het wel en wee binnen de vereni ging. De vaste rubrieken 'Van de brug af gezien', 'Red-Aktueel', 'AFC's Bie- zonderheden' en 'Mixed Pickles' zorgden in elke uitgave voor veel leuke en lezenswaar dige informatie. Ook de medische commissie en de archiefcommissie leverden vaak leuke bijdragen voor de nodige fysieke en historische kennis. Wat betreft de door de ja ren volop gelezen rubriek 'AFC's Bie-zonderheden' van onze eigen minister van Sociale Zaken Johan de Bie, is een groot applaus op zijn plaats. Helaas zal zijn column in deze Schakel de laatste van een lange reeks zijn. Wij zullen zijn weergave van de hoogte- en dieptepunten in het leven van alle AFC-ers gaan missen. Bij elke thuiswedstrijd verscheen het programmablad 'AFC-thuis'. Het programmablad bevatte iedere keer een voorbeschouwing, informatie over de tegenstander, de opstel lingen van beide teams en een boeiend interview met een speler of staf van AFC 1ver zorgd door Michael van Osch. De AFC website werd ook dit seizoen weer druk bezocht en in samenwerking met AFC Vriendelijk Bedrijf Atabix steeds weer iets completer gemaakt. De door Hans Elias immer up-to-date gehouden website, en dat al 14 jaar lang, biedt veel verschillende informatie; de elkaar voortdurend afwisselende headlines met foto's, jeugd- en senioren nieuws, verjaardagen van onze leden, een uitgebreide pagina over Ons Eerste, de laatste berichten uit de Topklasse, een mooi foto album vol actiefoto's, een rijk en makkelijk te raadplegen archief en de basisinformatie over de club en al haar commissies. Uiteraard kan men op onze site ook uitgebreide informatie vinden over alle

Jaarverslagen | 2014 | | pagina 11