schap fantastisch, maar wellicht vonden de mannen het nog mooier dat Frank de Boer vooraf van de wedstrijd uit tegen Ajax die met 5-2 gewonnen werd, in de kleedkamer kwam om even te babbelen en succes te wensen! Daarnaast willen we dit jaar ook de kampioenen vermelden bij de World Cup and Champions League: Ajax, Barcelona en Nederland, (als die laatste nu ook in Brazilië werkelijkheid wordt...) Samen met Hans Waterschoot van de RKSV Nuenen heeft Harry van Vlijmen van Al- phense Boys sinds 2010 een lijst opgesteld waarbij alle amateurverenigingen in Neder land zijn bekeken. Onderzocht is in welke klassen de A1, A2, B1, B2, C1, C2, D1 en D2 spelen. Een team dat in de eerste divisie speelt krijgt 1 punt. Voor elke divisie (of klasse) lager komt er een punt bij. Op deze wijze zijn ze tot een top 100 gekomen.Net als afge lopen seizoen is ook dit jaar onze AFC de nummer 1 van de lijst. Het seizoen is afgesloten met een spectaculair AFC voetbal weekend. Op 14 juni was AFC gastheer van het befaamde Rinus Michels Toernooi en 1 dag later vond het traditi onele en altijd succesvolle Mini WK plaats. Het AFC Mini WK staat in het teken van vriendschap en elkaar leren kennen. Het maakt niet uit of je nu in AFC D1 of in AFC F9 speelt, alle spelers van AFC voelen zich met elkaar verbonden. Het voetbalkamp blijft stijgen in aantallen en daar zijn we best trots op. De evenementen commissie heeft ook dit seizoen niet stil gezeten: een geslaagde herfst tweedaagse, een top Sinterklaasvie ring en een chique Kerstdiner voor de C junioren en niet te vergeten: AFC Superstars in Borchland Kortom: het winnen en verliezen blijft bij AFC een mooie beleving! De Jeugdcommissie wil een ieder oprecht danken voor hun harde werk in het afgelopen seizoen. De Jeugdcommissie 9. DE KLASSIEKE VETERANEN De Klassieken verkeerden in een dipje het afgelopen seizoen. In de eindstand werd een vijfde plek behaald en als je de ruimere rekenmethodiek van de competitieleider er op na houdt zelfs zevende. Kortom een seizoen om snel te vergeten. Uiteraard zijn er veel ex cuses te bedenken en verzachtende omstandigheden op te noemen. Maar laat ik het kort houden, we kwamen op een aantal belangrijke momenten te kort en dat scheelt punten. Wat waren de hoogtepunten? Zoals de laatste jaren gebruikelijk lagen die niet op het veld, maar ditmaal voor de tweede keer op rij in het Buitenveldertse etablissement van spits Sander Hommel Bar Bistro Select. Met partners werd in februari uitgebreid gegeten en een klein feestje gevierd en werden de laatste ideeën gelanceerd voor de buitenland reis. Het werkelijke hoogtepunt van het seizoen. De verwachtingen kwamen helemaal uit. De band is onderling verder aangehaald en onmogelijk geachte combinaties liepen vloeiend. Daar hoefde geen bal aan te pas te komen. Ibiza 2014 kost ons ongetwijfeld en wederom de titel voor het komende seizoen, maar we hebben het er graag voor over. Daar zijn we het allemaal over eens. De Klassieke Veteranen Commissie bestond dit jaar uit de Wim Husers, Maarten Olden- hof, Frank Keijzer en Nick van Ommeren. De laatste twee hebben aangegeven te stop pen met hun commissie werk. Pieter Scholten zal in de jaarvergadering naar wij hopen benoemd worden in de commissie. 10. DE COMMISSIE MEDISCHE ZAKEN Tijdens het seizoen 1999 nam Wim Crouwel het initiatief de Medische Commissie in het leven te roepen. Deze commissie houdt toezicht op de algemene hygiëne in en rondom de kleedkamers, het beoordelen en behandelen van blessures van onze voetballende leden in het algemeen, maar ook een preventieve gezondheidstaak bij onze jeugdleden in het bijzonder. Voorts is een interne opleiding opgezet voor diverse voor A.F.C. functi onerende sporttherapeuten. Al weer 15 seizoenen stellen de commissieleden hun professionele kennis ter beschik king. De M.C. bestond dit seizoen uit de leden Lex Swaan arts, fysiotherapeut Wim Crouwel (voorzitter), sporttherapeut Michael Olivieira en sportverzorger Co Groszenip-

Jaarverslagen | 2014 | | pagina 10