Agenda voor de Algemene Vergadering 12 juni 2013 91cjaargang nr. 10 van de Amsterdamsche Football Club, te houden op donderdag 27 juni 2013 in het clubhuis op sportpark Goed Genoeg aan de De Boe lelaan te Amsterdam, aanvang 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu een tweede Algemene Vergadering bijeen geroepen, eveneens op donderdag 27 juni 2013, aanvang 20.30 uur. 1Opening door de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de Algemene Vergadering van 19 juli 2012. Deze notulen zijn gepubliceerd in de Schakel nummer 1 seizoen 2012-2013, 9T jaargang van 15 augustus 2012. 4. Bestuur mededelingen. ^5. Jaarverslag secretaris seizoen 2012-2013. Dit verslag is in deze Schakel opgenomen. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2012-2013. Dit jaarverslag ligt vanaf 13 juni 2013 voor belangstellende clubge noten ter inzage bij de administratie op sportpark Goed Genoeg. Tevens kan vanaf die datum het verslag middels een e-mail bij de penningmeester Benno Honsdrecht (benno.honsdrecht(a.'snsams.nl) door leden van AFC opgevraagd worden. 7. Verslag kascommissie, decharge bestuur. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestond uit de volgende leden: Machiel van der Woude (voorzitter), Ronald Koster (secretaris), Benno Honsdrecht (penning meester), Ad Westerhof (vice-voorzitter), Ruud Mantel (2e secretaris), Lou Hekster (commissaris seniorenvoetbal). Bob Duis (commissaris TOPamateurs) en Brian Speelman (commissaris jeugdzaken). Ad Westerhof is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor het bestuur uit te breiden met Nicolaas van Ommeren (commissaris Commerciële Zaken) en Milko Vinke (com missaris TOPamateurs). Bob Duis wordt commissaris Sportparkont- I wikkeling. 9. Contributies seizoen 2013-2014 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2013-2014 als volgt vast te stellen: voorstel seizoen 2013-2014 (2012-2013) Senioren 375= 365 Senioren 18-23 jaar €330= €320 Senioren boven 60 jaar €220= €215 Jeugdleden €320= €310 Donateurs wordt verzocht minimaal 119," Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,= Entreegeld nieuwe leden 50,=. te betalen. Leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 augustus 2013 van de verschuldigde contributie en indien van toepassing entreegeld en overschrijvingskosten. Komend seizoen worden GEEN acceptgiro's verzonden. Alle leden en donateurs die geen automatische incasso machtiging hebben afge geven, worden geacht de contributie op eigen initiatief per bank te voldoen. Alle gegevens zijn te vinden op de website onder: 'Clubinfo' bij 'Con tributie 2013-2014' 10. Vaststelling begroting seizoen 2013-2014. 11. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs. Zitting hebben Bob Duis (voorzitter), Milko Vinke en Hans Hulst. Bob Duis is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor te benoemen Henk Bijlsma. 12. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam (secretaris) en Seth van Straten. Allen zijn herkiesbaar 13. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Jack Huiman. Allen zijn herkiesbaar 14. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Brian Speelman (voorzitter), Peggy de Hond, Floor Wellens, Dennis Bijlsma en Michiel Middendorf en Anjo Vorsten- bosch ondersteunt de commissie. Allen zijn herkiesbaar met uitzondering van Dennis Bijlsma. 15. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Erik Braun (voorzitter), Eran Hausel, Chris van Hat- tum, René van Schajik, Judith Schulp en Roy van Dijk. Eran Hausel, Chris van Hattum en Judith Schulp zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor aan de commissie toe te voegen Nicolaas van Ommeren. 16. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Michael Olivieira, Lex Swaan en Ko Grosze Nipper. Allen zijn herkiesbaar. 17. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr. Lex Oosterling, Mr. Jeroen Walker en Mr. Ken Watanabe en plaatsvervangend lid Mr Quintus Abeln. Allen zijn herkiesbaar. 18. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Wiebe Westerhof en Patrick Reddering. Allen zijn herkiesbaar 19. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Wim Ringe, Nicolaas van Ommeren en Jos Lonnee. Plaatsvervangende leden zijn Edwin Geluk en Seth van Straten. Nicolaas van Ommeren is niet herkiesbaar. Wim Ringe is statutair niet herkiesbaar en zijn plaats zal worden ingenomen door Edwin Geluk. Ter vergadering zal een nieuw plaatsvervangend lid benoemd wor den. 20. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Hans Honsdrecht (voorzitter), Ger van Caspel, Frans Jüch, Steve Bierman, Brian Speelman, Peggy de Hond, Floor Wel lens, Wiebe Westerhof, Sebo Woldringh, Patrick Reddering en Michiel Middendorf. Wiebe Westerhof en Brian Speelman zijn niet herkiesbaar. Voorzitter Hans Honsdrecht komt namens het bestuur met de volgen de voordracht voor de invulling van deze commissie. Voor de jeugd hebben zitting Hans Honsdrecht voorzitter, Frans Jüch, Ger van Caspel, Steve Bierman, Michiel Middendorf met ondersteu ning van de Jeugdcommissie van AFC. Voor de senioren: hebben zitting Patrick Reddering en Sebo-Jan Woldring 21. Verkiezing Commissie Pers en Publiciteit. Zitting hebben Hans Elias. Machiel van der Woude en Kees Gehring. Machiel van der Woude en Kees Gehring zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor de taakstelling van deze commissie uit te brei den met Evenementen. Het bestuur stelt voor Bobby Gehring, Laurens Samsom, Thomas Rijsman en Laurens Bianchi te benoemen in de commissie.

Jaarverslagen | 2013 | | pagina 3